sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Ochrona dróg oddechowych

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Ochrona dróg oddechowych

Ochrona dróg oddechowych

Zarówno drogi oddechowe, jak również nasze połączenia nerwowe, a nawet mózg mogą zostać uszkodzone podczas kontaktu z niebezpiecznymi substancjami. Ochrona dróg oddechowych powinna odbywać się zarówno w zakładach przemysłowych, jak i na placach budowy, czy też w przemyśle ciężkim, gdzie istnieje ryzyko nie tyko zatrucia, ale także zatkania lub trwałego uszkodzenia dróg oddechowych. Drogi oddechowe należy chronić przed trującymi substancjami oraz substancjami, które mogą powodować nagromadzenie się pyłu w płucach.

Maski przeciwpyłowe

Posiadamy bardzo bogatą ofertę masek przeciwpyłowych. Maski te pomagają chronić zarówno górne, jak i dolne drogi oddechowe. Dzięki nim oraz filtrom w nich zastosowanym, pył osadza się bezpośrednio na filtrze, więc nie trafia do wnętrza organizmu i nie wypełnia płuc, co mogłoby doprowadzić do poważnych chorób oraz późniejszej deregulacji oddychania i trwałego uszkodzenia krtani, przełyku czy też samych płuc. Maski przeciwpyłowe z naszej oferty to bardzo szeroka grupa produktów, które chronią przed każdego rodzaju pyłem. Maski w żaden sposób nie utrudniają oddychania, są wygodne i lekkie, dzięki regulowanym lub elastycznym pasom mocującym można dostosować je bezpośrednio do wielkości głowy, a nawet do kasku, i mogą być stosowane z przyłbicami lub też bezpośrednio na twarzy. Maski przeciwpyłowe to popularna metoda ochrony dróg oddechowych w kopalniach, zakładach kamieniarskich czy też na placach budowlanych .

Półmaski i maski filtrujące

Do użytku naszych klientów przystosowaliśmy również ofertę masek oraz półmasek i specjalnych przyłbic filtrujących. Są to produkty, które chronią drogi oddechowe przed występującymi powszechnie substancjami żrącymi, chemicznymi i niebezpiecznymi. Są one stosowane szczególnie tam, gdzie drogi oddechowe mają kontakt z chemią, której opary mogą być bardzo groźne. Maski oraz półmaski mogą występować zarówno pod postacią masek nakładanych na samą twarz, jak również przyłbic, które dodatkowo wyposażone są w okulary ochronne. Taka maska posiada wymienny filtr i jest maską wielokrotnego użytku, pozwalającą na dostosowanie filtru do zmieniających się warunków lub też substancji, przy których następuje wykonywanie czynności. Maski te nie tylko zatrzymują pył, ale również szkodliwe opary, eliminując ryzyko poważnego uszkodzenia dróg oddechowych, a także nerwów czy nawet mózgu, które to uszkodzenie mogłoby występować podczas działania licznych, bardzo szkodliwych substancji. Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy również same filtry wymienne, które w zależności od rodzaju, zatrzymują sam pył lub pył oraz całe opary, filtrując powietrze trafiające bezpośrednio do płuc. W ten sposób ochrona dróg oddechowych jest kompletna. Stosowanie takich masek ze specjalnymi filtrami powinno odbywać się w momencie kontaktu z substancjami chemicznymi, takimi jak chociażby żywice, substancje żrące, benzyna, ropa czy też niektóre oleje.

3M Filtr przeciwpyłowy P1 5911

Filtr przeciwpyłowy do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000. Mocowany bezpośrednio za pomocą podstawki 603 i pokrywy 501 lub w zestawie z pochłaniaczem gazowym i pokrywą 501. Pakowane po 2 szt.

11,28 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
3M pochłaniacz ABE1 6057

Pochłaniacz gazowy do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000. Zapewnia ochronę przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65°C, gazami nieorganicznymi i gazami kwaśnymi.

63,26 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
3M pochłaniacz ABEK1 6059
Pochłaniacz gazowy do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000. Zapewnia ochronę przed parami organicznymi (o temperaturze wrzenia powyżej 65°C), gazami nieorganicznymi, gazami kwaśnymi oraz amoniakiem i jego pochodnymi....
85,72 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Półmaska filtrująca FFP1

Półmaska przeciwpyłowa klasy FFP1 z zaworkiem

21,08 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Maseczka z klipsem na nos KN95 20szt

Maseczka z klipsem na nos KN95 Lekka i wygodna, mocowana na delikatne, wytrzymałe gumki, wysoka jakość wykonania. włóknina, cztery warstwy kolor biały. Zastosowany materiał, krój zapewnia idealnie dopasowanie do twarzy rozmiar uniwersalny skuteczność filtracji do 95%

35,14 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png