sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Spodnie robocze wielosezonowe

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Spodnie robocze wielosezonowe

W naszej ofercie produktów do ochrony ciała znajdziecie Państwo również spodnie robocze wielosezonowe. Spodnie pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa podczas pracy, chronią przed drobniejszymi urazami mechanicznymi takimi jak przetarcia ale także pozwalają na komfortową pracę. W zależności od potrzeb mamy spodnie przystosowane do pracy w różnych temperaturach - są spodnie krótkie do pracy w warunkach gdzie temperatury są niskie, mamy także spodnie długie dla osób przebywających w środowiskach pracy gdzie temperatura zwykle jest niższa. Nasza oferta została skonstruowana w ten sposób by zadowolić wszystkich z Państwa. Dobraliśmy produkty najlepsze w swoich kategoriach cenowych - które posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości.
 
Popularnym artykułem są u nas, krótkie spodenki od pasa do kolan. Wykonane są one w 60% z diagonalu, w 40% z poliestru co pozwala na wygodne korzystanie i pracę w nich. Taka kombinacja materiałów zapewnia odpowiednią rozciągliwość, która powoduje, że w spodniach tych możemy bez problemu pracować. Zapewniona jest również wentylacja - zarówno odprowadzania ciepła w przypadku gdy ciężko pracujemy ale też potu, wilgoci. Spodnie robocze wielosezonowe dostępne są w rozmiarach od 46 do 64. Ich gramatura to 240 gramów na metr kwadratowy co podkreśla jak dobrej jakości jest ten produkt. W ofercie znajdziecie Państwo oczywiście także spodnie robocze długie. Przystosowane do pracy w warunkach gdzie temperatura jest niższa. Podobnie jak spodnie krótkie są doskonale przystosowane do osób pracujących na magazynach, halach produkcyjnych czy warsztatach. Również posiadają doskonałe właściwości jeśli chodzi o elastyczność czy wentylację. Dodatkowo specjalnie z myślą o osobach pracujących nasze spodnie robocze posiadają duże ilości wygodnych, mniejszych i większych kieszeni, które pozwalają na przechowywanie przedmiotów i narzędzi - jednocześnie przy zachowaniu łatwego dostępu do nich w każdym momencie kiedy jest to najbardziej potrzebne.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png