sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Apteczki, sprzęt medyczny

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Apteczki, sprzęt medyczny

Apteczki i sprzęt medyczny

Każdy zakład pracy, bez względu na branżę oraz na rodzaj działalności, powinien posiadać kilka apteczek oraz zestaw podstawowego sprzętu medycznego, który może uratować komuś zdrowie, a nawet życie. Apteczka to podstawowe, ujęte w przepisach bezpieczeństwa wyposażenie hali produkcyjnej, biura, a nawet magazynu, a sprzęt w niej znajdujący się również jest standaryzowany oraz określony normami bezpieczeństwa i higieny pracy. Stąd też tak bardzo ważne i istotne jest to, aby apteczki posiadały odpowiednie wyposażenie, które jest często niezbędne podczas udzielania pierwszej pomocy i opieki medycznej.

Apteczki stacjonarne oraz przenośne

Apteczki stacjonarne lub też przenośne powinny znajdować się w każdym zakładzie pracy. Stacjonarna apteczka winna być ustawiona co określoną odległość, zarówno na hali produkcyjnej, magazynie, jak również w biurach. Samo wypełnienie apteczki, jest określone w sposób ścisły w przepisach, jednak w pewnych sytuacjach, oraz przy pewnym zakresie produkcji lub działalności firmy, apteczki powinny mieć nieco zmodyfikowaną zawartość. W naszej ofercie znajdą Państwa pełną gamę urządzeń oraz akcesoriów i ubrań BHP, a wśród nich apteczki stacjonarne i apteczki przenośne. Są to wysokiej klasy produkty, wytrzymałe, funkcjonalne i widoczne.

Wkłady do apteczek

Posiadamy w ofercie ściśle spersonalizowane oraz zoptymalizowane, specjalistyczne wkłady do apteczek. Jest to bardzo szeroka grupa produktowa w naszej ofercie, w skład której wchodzą profesjonalne produkty dostosowane do potrzeb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zarówno w przemyśle, jak również w branży magazynowej. Wkłady składają się z podstawowych produktów, niezbędnych do udzielenia pierwszej pomocy. Począwszy od środków dezynfekujących, poprzez środki, których celem jest pomoc w zatrzymaniu krwawienia, aż po środki do udzielania niezbędnej, pierwszej pomocy. Tak dobrana i dostosowana grupa produktowa pozwala przede wszystkim w łatwy i szybki sposób uzupełnić apteczkę, a także pomoże uratować komuś zdrowie oraz życie.

Dodatkowe wyposażenie

W ofercie posiadamy również elementy dodatkowego wyposażenia. Jednym z nich są specjalne ustniki do przeprowadzenia sztucznego oddychania. Są to ustniki, które mogą być stosowane między innymi w zakładach przemysłowych, jako element apteczki, jak również w profesjonalnych szpitalach, przychodniach czy też miejscach, w których występuje zagrożenie zdrowia i życia oraz konieczność udzielenia pierwszej pomocy. Ponadto, posiadamy specjalne plastry tamujące krwawienie i chroniące ranę, a także inne akcesoria. Pełna oferta pozwala w pełni wyposażyć zarówno apteczkę, jak i pakiet ratunkowy w podstawowe i dodatkowe wyposażenie, którego celem jest ochrona zdrowia i życia w każdych warunkach, zarówno podczas wypadku w pracy, jak również nieszczęśliwego zdarzenia.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png