sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Powłoki ochronne

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Powłoki ochronne

W celu zabezpieczenia metali przed negatywnym wpływem różnorodnych czynników, w tym czynników atmosferycznych, często stosuje się specjalne środki, które mają za zadanie stworzenie powłoki ochronnej na danym przedmiocie. Powłoka ochronna to przed wszystkim zabezpieczenie przed korozją. Ta niezwykle ważna funkcja, jaką pełnią powłoki ochronne powoduje, że należy zwrócić szczególną uwagę, aby zakupiony środek stanowił gwarantowaną ochronę i zabezpieczenie przed rdzą. Składa się na to kilka ważnych aspektów jak efektywność krycia oraz czas ochrony, które są zwykle określane na danym produkcie. 

Przyjęło się, że powłoki ochronne dzieli się na podstawie kilku aspektów, takich jak: mechanizm obrony –  ta klasyfikacja pozwala wyróżnić takie powłoki, jak izolacyjna, katodowa czy anodowa, skład powłoki ochronnej – daje nam np. powłokę metaliczną lub smarową, sposób nanoszenia produktu ochronnego, według tego aspektu możemy wyróżnić powłoki zanurzeniowe, chemiczne, dyfuzyjne oraz wiele innych. 

Przedstawiamy Państwu nasze powłoki ochronne charakteryzujące się najwyższą jakością składników, z których zostały wykonane oraz długotrwałym działaniem i solidną ochroną przed korozją. Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami, które gwarantują sprawność i jakość swoich produktów, dzięki czemu mają Państwo dodatkową pewność, że zakupiony u nas towar jest najlepszy, a przy tym sprzedawany w atrakcyjnych cenach. 

W naszym asortymencie posiadamy między innymi środki antykorozyjne CRC, które doskonale pokrywają zarówno gładkie, jak i ostre powierzchnie, środki antykorozyjne SP zapewniające ochronę przed korozją nawet podczas niesprzyjających warunków zewnętrznych, szybkoschnący BEKO w sprayu przeznaczony do cynkowania na zimno i in. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Posiadamy również wysokiej jakości preparaty czyszczące, silikony, nieocenione preparaty wielozadaniowe oraz szeroki wybór pozostałych produktów, które przydadzą się nie tylko w pracy profesjonalistów.

Środek antykorozyjny CRC ZINC 400ML 20788-AG
Zapewnia katodowa ochronę, nawet do uszkodzonych powłok galwanicznych. Powłoka cynkowa z doskonałą przyczepnością do powierzchni metalowych. Wysoka zawartość cynku jest poświęcana w procesie korozji i tym sposobem zapewnia galwaniczną ochronę pokrytego metalu. Sucha powłoka zawierająca maksymalną ilość cynku (o czystości 98%), wykazuje własności samo-naprawcze w przypadku...
64,17 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Środek antykorozyjny CRC 350 II 5L 20294-AB
CRC 350 II to długotrwały środek chroniący przed korozją. Ochrona w pomieszczeniach zamkniętych do 2 lat, na zewnątrz pod przykryciem do 1 roku. Chroni przed wilgocią i korozją. Dobrze pokrywa zarówno gładkie powierzchnie jak i ostre krawędzie. Elementów zabezpieczonych nie należy przechowywać na zewnątrz bez przykrycia....
294,78 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Alucynk spray 500ml CX-80

Szybkoschnący środek zabezpieczający przed korozją. 

  • Wysoka zawartość cynku oraz aluminium – 99%
  • Doskonała odporność na ścieranie oraz na wpływ czynników atmosferycznych
  • Doskonałe krycie
  • wydajny i łatwy w użyciu
  • Odporny na wysokie temperatury (do 490°C)
  • Wyprodukowany na bazie żywic akrylowych
  • Kolor srebrny
31,98 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png