sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Dla spawalnictwa

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Dla spawalnictwa

Spawalnictwo to wciąż jeden z trudnych i wymagających, ale również pożądanych zawodów. W ówczesnej dobie rozwoju technologicznego, jeszcze nie wymyślono maszyny, która z powodzeniem mogłaby zastąpić dobrego spawacza. Wciąż niemal na każdym placu budowy pracuje minimum jeden spawacz. Ten fachowiec odpowiada on za spawanie elementów z żelaza, stali czy metalu, które to elementy zwykle są ważnymi częściami urządzeń, maszyn i budynków. A to jedynie tylko część pracy wykonywanej przez spawacza. 

Jak każdy profesjonalista dobry spawacz potrzebuje, obok posiadanych umiejętności i doświadczenia, dobrej jakości oraz sprawnych narzędzi. Stąd niezwykle ważnym w pracy każdego człowieka zawodowo zajmującego się spawaniem jest wybór odpowiednich akcesoriów. 

W naszym sklepie posiadamy wiele różnorodnych materiałów niezbędnych do codziennej pracy wielu profesjonalistów. Oferujemy również najwyższej jakości artykuły przeznaczone dla spawalnictwa. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku producentami na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment o produkty z gwarancją wysokiej sprawności działania oraz wyprodukowane ze starannie dobranych materiałów. Proponujemy Państwu szeroki wybór artykułów usprawniających spawalnictwo zarówno te przeznaczone dla zaawansowanych spawaczy, jak i takie, które bezpiecznie można stosować w domowym warsztacie czy garażu. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, doskonałym składem oraz sprawnym działaniem. Ponadto  w naszym sklepie znajdą Państwo również wiele innych przydatnych produktów, jak np. powłoki ochronne, preparaty czyszczące, silikony, oleje i środki mocujące oraz wiele innych. Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo zakupić kilka niezbędnych artykułów. 

 W przypadku braku poszukiwanego towaru w naszym asortymencie, długiego czasu oczekiwania na dostawę lub w razie wystąpienia jakiegokolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

Preparat antyodpryskowy 400ml (spray)
Chroni spawane powierzchnie przed nadmiernym wtapianiem się odprysków podczas spawania

 • chroni uchwyty montażowe , szybkomocujace przed nadmiernym wtapianiem się odprysków podczas spawania, wydłuża ich żywotność
 • wydłuża żywotność dysz spawalniczych i końcówek prądowych
 • usunięcie wtopionych odprysków jest łatwe, niewielki wysiłek po spawaniu przez potarcie szczotką daje powierzchnię czystą od odprysków
 • stosowanie preparatu daje oszczędności czasu i pieniędzy przeznaczonych na szlifowanie
 • nie zawiera silikonu, powierzchnie po spawaniu, po przeczyszczeniu mogą być malowane. Spray 400ml (bez silikonu).
16,49 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Auto Weld 27x gx2 Spawanie na zimno CX-80
Jest to klej dwuskładnikowy, dający BARDZO MOCNĄ spoinę, doskonały w zastosowaniach motoryzacyjnych. Spoina JB Weld jest produktem amerykańskim, sprzedawanym w Polsce od wielu lat. Zdobyła już uznanie fachowców z różnych dziedzin, począwszy od mechaników pojazdowych, przez hydraulików, a skończywszy na domowych majsterkowiczach.

Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde powierzchnie:
 • żeliwo
 • stal
 • aluminium
 • drewno
 • ceramikę
 • tworzywa sztuczne

Przykładowe zastosowania
Naprawy mechaniczne, pęknięte bloki silnikowe, gniazda i prowadnice zaworów, koła pasowe, alternatory i rozruszniki, skrzynki przekładniowe, gniazda pod kołki śrubowe i różne odlewy, ścięte wpusty, piasty ciągników, przeguby, pęknięcia i nieszczelności, cieknące bojlery, części pieców, rury do zimnej i gorącej wody, itp.

Dane techniczne
 • Wytrzymałość temperaturowa do 315°C
 • Wytrzymałość na rozciąganie 27,8MPa
 • Spoinę można nawiercać, szlifować, gwintować i obrabiać
 • Odporna na olej, benzynę i chemikalia
 • Czas kształtowania spoiny: do 25 min
 • Czas zastygania: 4 - 6 godz.
 • Czas pełnego utwardzenia: ok. 15 godz. (w temp. ok. 10°C)
 • Kolor: szary

Sposób użycia
Wysusz i oczyść łączone powierzchnie - usuń kurz, farbę itp. Usuń oleje, smary oraz odtłuść klejone powierzchnie Gładkie powierzchnie przetrzyj pilnikiem lub papierem ściernym tak aby były szorstkie Dokładnie wymieszaj jednakowe ilości obu składników Nałóż klej nożem do kitowania lub listewką Aby zapobiec ściekaniu spoiny odczekaj kilka minut do jej zgęstnienia Spoinę można obrabiać mechanicznie dopiero po jej pełnym utwardzeniu

Pojemność: 2x27g
23,62 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
27gx2 Kwik Spawanie na zimno CX-80
Szybkoschnąca spoina klejowa. Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde powierzchnie: żeliwo, stal, aluminium, każdy rodzaj drewna, ceramikę i tworzywa sztuczne.

Można ją nawiercać, szlifować, gwintować i obrabiać z pełną gwarancją, że się nie skurczy.

Łatwa w użyciu - daje się kształtować do 4 minut. Wytrzymuje temperatury do 150° C. Trwałość w tubce 20 lat.
23,62 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza