sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Dla spawalnictwa

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Dla spawalnictwa

Spawalnictwo to wciąż jeden z trudnych i wymagających, ale również pożądanych zawodów. W ówczesnej dobie rozwoju technologicznego, jeszcze nie wymyślono maszyny, która z powodzeniem mogłaby zastąpić dobrego spawacza. Wciąż niemal na każdym placu budowy pracuje minimum jeden spawacz. Ten fachowiec odpowiada on za spawanie elementów z żelaza, stali czy metalu, które to elementy zwykle są ważnymi częściami urządzeń, maszyn i budynków. A to jedynie tylko część pracy wykonywanej przez spawacza. 

Jak każdy profesjonalista dobry spawacz potrzebuje, obok posiadanych umiejętności i doświadczenia, dobrej jakości oraz sprawnych narzędzi. Stąd niezwykle ważnym w pracy każdego człowieka zawodowo zajmującego się spawaniem jest wybór odpowiednich akcesoriów. 

W naszym sklepie posiadamy wiele różnorodnych materiałów niezbędnych do codziennej pracy wielu profesjonalistów. Oferujemy również najwyższej jakości artykuły przeznaczone dla spawalnictwa. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku producentami na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment o produkty z gwarancją wysokiej sprawności działania oraz wyprodukowane ze starannie dobranych materiałów. Proponujemy Państwu szeroki wybór artykułów usprawniających spawalnictwo zarówno te przeznaczone dla zaawansowanych spawaczy, jak i takie, które bezpiecznie można stosować w domowym warsztacie czy garażu. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, doskonałym składem oraz sprawnym działaniem. Ponadto  w naszym sklepie znajdą Państwo również wiele innych przydatnych produktów, jak np. powłoki ochronne, preparaty czyszczące, silikony, oleje i środki mocujące oraz wiele innych. Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo zakupić kilka niezbędnych artykułów. 

 W przypadku braku poszukiwanego towaru w naszym asortymencie, długiego czasu oczekiwania na dostawę lub w razie wystąpienia jakiegokolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

27gx2 Kwik Spawanie na zimno CX-80
Szybkoschnąca spoina klejowa. Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde powierzchnie: żeliwo, stal, aluminium, każdy rodzaj drewna, ceramikę i tworzywa sztuczne. Można ją nawiercać, szlifować, gwintować i obrabiać z pełną gwarancją, że się nie skurczy. Łatwa w użyciu - daje się kształtować do 4 minut. Wytrzymuje temperatury do 150° C. Trwałość w tubce 20 lat....
41,25 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Auto Weld 27xgx2 Spawanie na zimno CX-80
Jest to klej dwuskładnikowy, dający BARDZO MOCNĄ spoinę, doskonały w zastosowaniach motoryzacyjnych. Spoina JB Weld jest produktem amerykańskim, sprzedawanym w Polsce od wielu lat. Zdobyła już uznanie fachowców z różnych dziedzin, począwszy od mechaników pojazdowych, przez hydraulików, a skończywszy na domowych majsterkowiczach. Mocuje, wypełnia i wiąże wszystkie twarde...
42,52 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Preparat antyodpryskowy REPA-TEC 400ML WELDING CX-80
9,99 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png