sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Smary, oleje

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Smary, oleje

Do Państwa dyspozycji oddajemy smary, oleje sprężarkowe oraz spraye. Specjalistyczna oferta smarów w naszym sklepie pozwoli Państwu na dobór smaru niezbędnego do smarowania podzespołów mechanicznych oraz urządzeń mechanicznych. Oferowane w naszym sklepie smary to produkty wysokiej jakości, wyłącznie specjalistyczne, dostosowane do działania w trudnych warunkach przemysłowych.

Smary przeznaczone są do smarowania łożyskelementów złącznych, a także podzespołów osiągających bardzo wysokie prędkości obrotowe. Umożliwiają smarowanie zarówno ręczne, jak i automatyczne. Dodatkowo, w ofercie znajdziecie Państwo specjalne spraye smarujące, stosowane tam, gdzie dojście poprzez smarownice lub nałożenie smaru ręcznie sprawia problemy. Forma sprayu znacznie ułatwia korzystanie ze smaru.

Bardzo bogata oferta smarów to gwarancja bezpiecznego i długotrwałego działania Państwa maszyn i urządzeń. Oferowane przez sklep Ebmia smary występują w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu mogą Państwo zakupić wyłącznie taką ilość, jaka jest akurat niezbędna. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png