sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Czujniki długości narzędzia

4.4090909090909 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.41 (11 głosów)
Czujniki długości narzędzia

Maszyny CNC to dość skomplikowane urządzenia, które składają się z wielu elementów. Bardzo ważne są sterowniki, bez nich nie ma mowy o prawidłowym działaniu maszyny. Liczą się też inne akcesoria, takie jak chociażby serwonapędy, falowniki, przełączniki, zasilanie czy kontrolery ruchu. Wymieniać można jeszcze bardzo długo. Zmierzamy do tego, że niezwykle ważne są też czujniki długości narzędzia. Wiele maszyn należy w nie wyposażyć, zatem w odpowiedzi na to zapotrzebowanie przedstawiamy Państwu ofertę tych urządzeń.

W naszym asortymencie znajdują się dwie odmiany czujników.

W naszym sklepie znajduje się oprócz tego cała masa innych urządzeń, między innymi zadajniki MPG, które można znaleźć tutaj. Z pewnością zainteresują Państwa kontrolery ruchu znajdujące się w tej zakładce.

CZUJNIK DŁUGOŚCI NARZĘDZIA CDN-1

Czujnik długości narzędzia jest niezbędnym wyposażeniem frezarki czy grawerki CNC.

Podczas pracy często zachodzi konieczność wymiany narzędzi obróbczych.

Pomiaru długości takiego narzędzia dokonuje się podjeżdżając nad środek czujnika i opuszczając narzędzie. Wszystkie te czynności wykonywane są automatycznie.

Czujnik ten współpracuje z większością programów do sterowania maszynami CNC.
Dokładność czujnika wynosi 0,01mm.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png