sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Karty rozszeżeń

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Karty rozszeżeń

Maszyny CNC to urządzenia składające się z wielu różnych elementów, są, więc dość skomplikowane. Do niezwykle istotnych akcesoriów należą sterowniki, bez nich nie ma mowy o prawidłowym działaniu maszyny. Liczą się też takie części jak chociażby serwonapędy, falowniki, przełączniki, zasilanie czy czujniki długości narzędzia. Wymienianie zajęłoby jeszcze bardzo dużo miejsca. Zmierzamy do tego, że do bardzo ważnych elementów należą karty rozszerzeń do sterowników PLC. Jeżeli w danej maszynie znajdują się sterowniki z możliwością rozszerzenia, opisywane karty z pewnością znajdą w nich zastosowanie. Specjalnie dla Państwa w naszym asortymencie znajdują się cztery rodzaje kart.

Wśród sprzętów znajdujących się w naszym sklepie warto zwrócić uwagę na kontrolery wysokości palnika, które można znaleźć tutaj. Z pewnością zainteresują Państwa również czujniki długości narzędzia znajdujące się w tej zakładce. Warto też przyjrzeć się zadajnikom MPG, które zobaczą Państwo tutaj.

Kontroler LPT - PCMCIA
Do sklepu Zapytaj zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Kontroler LPT PCI kotroler I-TEC Y-7506 2 x RS 232
Do sklepu Zapytaj zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Kontroler LPT PCI-E
Do sklepu Zapytaj zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png