sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprogramowanie

4.1428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (14 głosów)
Oprogramowanie

Systemy CAM oraz CAD to podstawowe oprogramowanie każdej firmy produkcyjnej. W ostatnich latach coraz więcej firm ukierunkowuje się na nowoczesne oprogramowanie do wsparcia produkcji, czyli CAM, które pozwala na szybsze, bardziej precyzyjne i bardziej wydajne zaprogramowanie poszczególnych maszyn oraz urządzeń, głównie do obróbki w szerokim zakresie. Oprogramowanie CAM niezbędne jest nie tylko do optymalizacji procesu obróbczego, ale również do efektywnego programowania maszyn, do obróbki skomplikowanych detali w sposób szybki i efektywny poprzez narzucenie procesów obróbczych w samej maszynie.

Oprogramowanie CAD

Systemy oprogramowania CAD to systemy wspierające projektowanie oraz tworzenie konstrukcji i jej elementów w zakresie rysunku technicznego. Systemy CAD pozwalają na efektywne projektowanie poszczególnych podzespołów oraz całych konstrukcji złożeniowych, co również przekłada się później na ich bardziej sprawne wykonawstwo oraz dostosowanie do potrzeb poszczególnych przedsiębiorstw w zakresie wykonania.

Szeroka oferta oprogramowania

W naszym sklepie znajdziecie Państwo pełną ofertę oprogramowania niezbędnego dla produkcji, czyli CAD oraz CAM. Są to wydajne i efektywne systemy, pozwalające na przyspieszenie, zoptymalizowanie oraz dostosowanie produkcji do indywidualnych potrzeb zakładu.

Przygotowanie dokumentacji w systemach CAD, a następnie obrobienie jej i zaprogramowanie w systemach CAM, pozwala na przyspieszenie całego procesu, wyeliminowanie ewentualnych błędów oraz niedokładności projektowych czy też obróbczych.

Mach3

Program Mach 3 jest najpopularniejszym programem sterującym maszynami CNC w, zarówno dla rozwiązań komercyjnych jak i hobbystycznych. Steruje on pracą silników krokowych, lub serwonapędów wysyłając sygnały kroku i kierunku (Step/Dir). Program ten świetnie współpracuje ze wszystkimi sterownikami dostępnymi w naszej ofercie.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
MeshCAM

Program MeshCAM jest to program typu CAM. Umożliwia on generację g-kodu w bardzo szybki sposób, a przy tym nie musimy być ekspertami w obsłudze tego typu oprogramowania. Jest to intuicyjny oraz bardzo elastyczny program, który oferuje nam dużo zaawansowanych technik obróbki w przystępnej cenie.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
LazyCam PRO + polska nakładka

LazyCam (LC) jest prostym, darmowym programem, przy pomocy którego w łatwy i szybki sposób możemy wygenerować G-kod, który następnie możemy wykonać w programie Mach3. Generacja G-kodu odbywa się na podstawie plików wektorowych DXF, czy HPGL. Możliwy jest również import plików graficznych, np. JPG, czy BMP. LC w wersji podstawowej dostarczany jest razem z programem Mach3.

Możliwy jest zakup wersji PRO, która to umożliwi korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak: wybieranie kieszeni, tworzenie offsetów (korekcja średnicy narzędzia), przygotowanie G-kodu dla tokarki, czy styroplotera.

Oprogramowanie LC możemy zainstalować podczas instalacji programu Mach3.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Mach3 - Kreatory

Kreatory są to mini programy, które poszerzają możliwości programu Mach3. W szybki i łatwy sposób pozwalają one przygotować G-kod dla często powtarzanych zadań w programie Mach3.

Na liście znajdują się kreatory umożliwiające w łatwy sposób przygotowane zadań m. innymi dla:

 • planowania powierzchni;
 • próbkowania powierzchni;
 • frezowania tzw. kieszeni w kształcie koła, czy prostokąta;
 • frezowania teksu;
 • i wiele innych.
Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Naklejki na klawiaturę Mach 3

Naklejki na klawiaturę ułatwiają współpracę z programem Mach 3.

Przy ich pomocy możemy przekształcić klawiaturę naszego komputera w panel operatorski przystosowany do współpracy z programem Mach3. Zestaw zawiera opis najważniejszych klawiszy funkcyjnych programu Mach3, wraz z nadrukami klawiszy skrótów.

Nalepki wykonane są z wytrzymałego, odpornego na ścieranie tworzywa.

Poszczególnym grupom funkcyjnym zostały przypisane różne kolory, co ułatwia orientację podczas pracy z programem.

Do sklepu Zapytaj zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
EduCad wersja 2.8 CNC

Program eduCAD CNC jest wektorowym programem graficznym, przy pomocy którego wykonuje się różnego rodzaju rysunki techniczne w formacie wektorowym.

Jego głównym przeznaczeniem jest wykonywanie lub importowanie rysunków CAD i ich przekształcanie w postać g-kodu, standardu ISO, rozumianego przez obrabiarki CNC (sterowane komputerowo).

Jego niewątpliwą zaletą tego programu jest niezwykła łatwość tworzenia rysunku.

eduCAD ma bardzo przejrzysty i przyjazny interface użytkownika, bardzo zbliżony do znanych na rynku programów wektorowych, jak np. CorelDraw, czy Adobe (R) Illustrator. Dzięki temu praca z nim jest bardzo intuicyjna.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Step 2 CNC

Program jest wyjątkowo prosty w użytkowaniu.

Po uruchomieniu wystarczy ustalić wartości początkowe (piny, port, posuwy), według ustawień własnego portu, sterownika i maszyny, następnie zapisać te ustawienia, wczytać kod CNC (lub napisać go samemu w edytorze kodu) albo HPGL (PLT) i uruchomić jego wykonanie.

Można także wczytać kod XYZA (kod ruchów maszyny skompilowany na podstawie pliku G-kodu). Wersja demonstracyjna programu (niezarejestrowana) obsługuje jedynie pierwsze 500 ruchów maszyny.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
NestMaster

NestMaster jest najlepszym programem do rozmieszczania w klasie CAD/CAM pośredniczącym w cięciu mechanicznym na poziomie podstawowym.

Zapewnia on rozwiązanie dla konwencjonalnego cięcia plazmą jak i paliwem tlenowym.

Jest on specjalnie zaprojektowany aby pomóc producentom zwiększyć oszczędność materiału, przyśpieszyć produkcję, obniżyć koszty operacji jak i podnieść jakość wytwarzanych części.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D Rozszerzenie do 5 osi płynnnych

ZW3D -rozszerzenie do 5 osi płynnych– zaawansowany, wydajny i intuicyjny CAD/CAM

Oprogramowanie ZW3D CAD/CAM jest opłacalnym rozwiązaniem do modelowania 3D, tworzenia całych projektów, złożonych z wielu elementów, oraz generowania obróbek.

Ma to szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim, ale również przy tworzeniu wszelkiego rodzaju zdobień, pomników czy płaskorzeźb.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D 3x Machining

Moduł posiada podstawową funkcjonalność CAD (taką samą jak moduł ZW3D 2xMachining) modelowania bryłowego, powierzchniowego tworzenia dokumentacji 2D jak i złożeń .

Dzięki wbudowanym translatorom pozwala na bezpośredni odczyt najbardziej popularnych systemów CAD: SolidWork, Inventor, CATIA, CREO/Pro/E, NX.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D 2x Machining

Dzięki temu modułowi użytkownicy mogą zarówno projektować modele 3D (możliwości modułu ZW3D Lite), jak również generować obróbki na frezarki do 2,5 osi i tokarki 2 osiowe.

Narzędzia CAD pozwalają na tworzenie modeli bryłowych i powierzchniowych za pomocą tradycyjnych operacji: wyciagnięcie (po ścieżce, po profilach); przez obrót; skorupa, zaokrąglenia, fazowanie, przycinanie i dzielenie za pomocą obiektów. Dodatkowo moduł pozwala przyśpieszać pracę poprzez użycie szyków, skali, kopiowania elementów.

Narzędzia CAM dostępne w tym module do naszej dyspozycji to:

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D Premium

Moduł posiada pełną funkcjonalność CAD modelowania bryłowego, powierzchniowego tworzenia dokumentacji 2D jak i złożeń . Dodatkowo posiada pełną funkcjonalność CAM.

• Hybrydowe modelowanie, dzięki rewolucyjnemu i unikalnemu podejściu, pozwala użytkownikom na bezproblemową jednoczesną pracę z bryłami 3D, powierzchniami i modelami szkieletowymi.

• Możliwość generowania powierzchni klasy A, dynamicznego morfingu i funkcji zawijania.

• Prostsza praca z dużymi złożeniami, w tym projektowania z góry do dołu i z dołu do góry.

• Łatwiejsze w obsłudze projektowanie arkusza blach.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D Professional
ZW3D CAD CAM moduł Professional to program umożliwiający kompleksowe projektowanie form.
 
Program oferuje pełen zestaw narzędzi do projektowania form wtryskowych i matryc.
Wyposażony jest we wszystkie funkcje modułu ZW3D Standard.
Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D Standard

ZW3D Standard to program CAD do projektowania 3D dowolnych kształtów.

ZW3D CAD/CAM to zaawansowane narzędzie projektowe, ułatwia modelowanie powierzchniowe.

Moduł Standard ZW3D dostarcza pełen pakiet translatorów.

ZW3D zintegrowany system CAD/CAM zawiera również wszystkie narzędzia do tworzenia i edytowania 2D

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ZW3D Lite

ZW3D Lite to pierwszy moduł oprogramowania ZW3D, który pozwala na:

 • modelowanie 3D części (modelowanie hybrydowe: powierzchniowe i bryłowe)
 • tworzenie złożeń (bez ograniczeń ilości części)
 • tworzenie dokumentacji 2D
 • otwieranie plików z innych systemów (CATIA, SolidWorks, Inventor, Pro/E (Creo)
 • zapisywanie do formatów neutralnych (STEP, IGES, Parasolid i inne)
 • zapisywanie modeli 3D do PDF3D
 • możliwość połączenia z LightWorks (zaawansowanym renderingiem tworzący fotorealistyczne zdjęcia)
Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
ArtCam Standard- Subskrypcja

Uwaga! Przed zakupem licencji prosimy o zapoznanie się z produktem, a następnie o przemyślany zakup, ponieważ nie ma możliwości zwrotu licencji. Program wymaga rejestracji przez klienta.
 
ArtCAM® Standard to jedna z wersji nowej odsłony znanej serii programów ArtCAM, wśród których dużą popularnością naszych klientów cieszył się program ArtCAM Express. Jest to program typu CAD/CAM. Stanowi on proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie do wspomagania projektowania oraz wytwarzania, które dostępne jest w przystępnej cenie. Dedykowane jest ono do przemysłu drzewnego, gdzie hobbystom i projektantom może pomóc w produkcji wysokiej jakości stolarki dekoracyjnej. Jednak nasi klienci z powodzeniem wykorzystują go również w dużych i małych zakładach o różnych profilach produkcyjnych, czy też w branży reklamowej.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png