sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Projekty maszyn

4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (15 głosów)
Projekty maszyn

Gotowe projekty maszyn to ukłon w stronę naszych indywidualnych klientów lub niewielkich firm, które chcą stworzyć prostą, aczkolwiek dobrze pracującą maszynę CNC, dzięki której rozpoczną oni przygodę z obróbką skrawaniem na maszynach CNC, lub też zaczną prowadzić swój biznes. W ofercie posiadamy gotowe, przygotowane rysunki złożeniowe oraz rysunki wykonawcze, które są niezbędne zarówno do montażu maszyny, jak również wykonania całej konstrukcji na warsztacie. Takie rozwiązanie pozwala przede wszystkim na wykonanie swojej pierwszej maszyny, opracowanie koncepcji wykonania własnego projektu, a także złożenie i stworzenie sytemu sterowania oraz systemu współpracującego poprzez automatykę z całym mechanizmem.

Projekty ploterów frezujących

Na potrzeby naszych klientów oferujemy projekty gotowych maszyn, które zostały wykonane i sprawdzone pod względem funkcjonalności, pracy, a także precyzji obróbki. Posiadamy w ofercie projekty ploterów stosowanych do delikatnych, łatwo obrabialnych materiałów, jak również maszyn, które można z powodzeniem stosować do obróbki stali i bardziej wymagających materiałów. Nabywając u nas projekt, klient nabywa gotowe, przygotowane do wydania bezpośrednio na warsztat rysunki, gwarantujące poprawność wykonania zarówno bazy konstrukcyjnej maszyny, czyli łoża i podstawy, jak również mechanizmów, w tym ploterów, które oparte są na śrubach pociągowych i podzespołów dostosowanych do mocowania narzędzia oraz ustawienia na ploterze samego detalu obrabianego.

Projekt plotera - małego - 750 x 500

Ploter frezujący jest prostą konstrukcją przeznaczoną przede wszystkim do obróbki sklejek, plexi, pcb itp.

Ramę plotera stanowią dwa ceowniki C100 i dwa profile zamknięte 100x40x3 pospawane wg rysunku. W ceownikach należy wywiercić otwory do montażu podpór wałków i obudów śruby pociągowej.

Od góry otworki montażowe blatu, od spodu otworki nóżek. Nóżki mają za zadanie nie tylko ustawienie stołu, ale także zapewnić swobodę przesuwania listwy pchającej bramę.

Brama oparta na zasadzie dwóch boczków z PA 11 i wałków podpartych w zaciskach przykręconych do nich. Podobnie ze śrubą pociągową osi Y.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Projekt plotera plazmowego 2000x1000

Projekt plotera plazmowego

Prowadnice szynowe pozwalają na precyzję przesuwów, napędy zrealizowane poprzez koła i listwy zębate, silniki krokowe 3Nm. Dokładność na poziomie 0,25mm.

Ploter można zbudować z 50% gotowych elementów.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Projekt dużego plotera frezującego 1900 x 1650

Prowadnice liniowe pozwalają na precyzję przesuwów, napędy zrealizowane poprzez śruby trapezowe i silniki krokowe. Dokładność na poziomie 0,1mm. Ploter można zbudować z 50% gotowych elementów.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Projekt małego plotera frezującego 500 x 500

Ploter frezujący z kinematyką ruchomego stolu roboczego i przesuwnej karetki na stałej bramie.
Konstrukcja całkowicie stalowa. Przesuw osi X, Y, Z na wałkach prowadzących, łozyska liniowe.
napędy śruby trapezowe i silniki krokowe 1,89 Nm2,8A lub 3Nm 4A
wrzeciono kress 1050W

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png