sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia ręczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne znajdują bardzo duże zastosowanie w każdym warsztacie pracy i stanowią podstawowy element jego wyposażenia. Nie mają źródła zasilania, ponieważ przeznaczone są do prac wykonywanych ręką przez człowieka. Powinny służyć tylko do tego do czego zostały wyprodukowane, a przy użyciu odpowiedniej siły są w stanie zastąpić wiele urządzeń które mają zasilanie elektryczne. Dzięki narzędziom ręcznym praca w warsztacie ale także we własnym domu staje się szybka i stosunkowo prosta. Można tu wymienić m.in.: nożyce, noże, szczypce, nitownice, wkrętarki i końcówki, klucze i nasadki, młotki i siekiery czy obcęgi. Narzędzia ręczne często potrzebują współpracy z dodatkowymi akcesoriami, a ich budowa powinna być solidna i trwała, aby móc korzystać z ich funkcjonalności przez długi czas. Warto zakupić wysokiej jakości narzędzia ręczne, ponieważ powinny być doskonale wyprofilowane, mieć odpowiednią regulację i odporność na oddziaływanie smarów. Tylko wtedy mamy pewność, że korzystanie z takich narzędzi jest bezpieczne.

Nasze narzędzia ręczne są przetestowane i posiadają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać właściwe narzędzie i doradzimy w każdej kwestii technicznej.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
Zdjęcia użytkowników forum
Zdjęcie użytkownika forum