sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Punktaki i znaczniki

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Punktaki i znaczniki

Punktaki i znaczniki to elementy które pozwolą profesjonalnie przygotować się do obróbki każdego materiału. Punktaki wybijają, automatycznie lub poprzez uderzenie, małe punkciki na powierzchni, na przykład metalu. Znaczniki z kolei „rysują” pożądane punkty lub ścieżki. Dzięki temu możemy nie tylko wyrysować sobie dokładny kształt do wycięcia czy wyżłobienia, ale możemy na przykład precyzyjnie przygotować sobie otwory pod wiercenie.

Klasyczne punktaki (centrujące) z jednej strony zakończone są ostrym, wytrzymałym grotem. Z drugiej są szerokie i płaskie, aby za pomocą młotka lub innego narzędzia wygodnie dało się wybić punkcik na materiale. Punktaki automatyczne po ściśnięciu elementu uruchamiają mechanizm, który wyrzuca grot i wybija punkcik bez użycia innych narzędzi. Punktaki i ich groty jako elementy narażone na często stłuczenia wyposażone są w wymienne igły. Zakupią je Państwo w naszym sklepie. Doskonały dla każdego profesjonalisty będzie 12 sztukowy zestaw przecinaków, wybijaków i punktaków. Praktyczne opakowanie pozwala mieć go zawsze przy sobie. Wysokiej jakości narzędzia ze stali chromowo-wanadowej bardzo długo będę wykonywały swoją pracę. Osobne wybijaki mogą Państwo zakupić klikając tutaj.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png