sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Elektronarzędzia

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (10 głosów)
Elektronarzędzia

Elektronarzędzia to ogromna grupa przyrządów, której poświeciliśmy dużą część naszego sklepu. Są to przedmioty, które od lat są podstawą nie tylko profesjonalnych prac budowlanych i wykończeniowych, ale po prostu muszą znajdować się w każdym domu. Nie używa się już tylko młotka i śrubokrętu od kiedy profesjonalne wyposażenie jest dostępne dla każdego. Oferujemy Państwu wybrane narzędzia, od tanich wiertarek do każdego domu, po potężne młoty udarowe do prac budowlanych. Charakteryzują się one wytrzymałością na długotrwałą pracę, nie sprawiają problemów przy codziennym jak i profesjonalnym użytkowaniu. Ich cena jest przystępna dla każdego.

Mamy dla Państwa Szlifierki do wstępnej obróbki materiału: kątowe, proste, mimośrodkowe, oscylacyjne, stołowe, taśmowe oraz wiele innych specjalistycznych rodzajów, poza tym całe zestawy szlifierskie.Wiertarki udarowe, bez udaru, stołowe oraz wiertarko-wkrętarki. Wkrętarki oraz wiele poręcznych zestawów akumulatorowych. Młoty udarowe i Młotowiertarki czyli specjalistyczna odmiana wiertarki z udarem. Pilarki, wyrzynarki, strugarki i frezarki do wyposażenia warsztatu. Bardzo użyteczne opalarki. Lutownice różnych rodzajów i zastosowań. Piły ukosowe, mieszadła a nawet odkurzacze przemysłowe.

Wszystkie elektronarzędzia w naszym sklepie znalazły się po to, aby umożliwić Państwu łatwą i przystępną cenowo organizację warsztatu w domu, a także wyposażyć poważne, profesjonalne firmy budowlane i przemysłowe. Opis każdego urządzenia ułatwi wybór zarówno profesjonaliście jak i zwykłemu użytkownikowi.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png