sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Strugarki

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Strugarki

Strugarki to przyrządy służące do modelowania kształtu materiału, zazwyczaj drewna. Prowadząc strugarkę po materiale odrywa się jego kolejne warstwy. Za pomocą strugarki może osiągnąć pożądaną grubość, szerokość jak i powierzchnię obrabianego materiału. W przeciwieństwie do grubościówki, nie możemy ustawić grubości strugania, musimy strugać i kontrolować grubość materiału na bieżąco.

Oferujemy Państwu strugarki różnych mocy 500W/710W/1010W, do każdego zastosowania. Lekka i wytrzymała konstrukcja pozwala na wygodne prowadzenie i wytrzymałość na długotrwałą pracę. W każdym opisie podano też szerokość i głębokość strugania.

Strugarki to urządzenie wykorzystywane podczas obróbki drewna. Stosowana jest zarówno w profesjonalnych stolarniach czy tartakach, jak również w przydomowych warsztatach przez hobbystów i amatorów prac stolarskich. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór strugarek od najlepszych producentów. Największą popularnością cieszą się zdecydowanie urządzenia marki DWT oraz Makita. To sprawdzone, wydajne i trwałe rozwiązania.

Strugarka to rodzaj specjalistycznej obrabiarki do drewna, a także do metalu. Pozwala na przeprowadzenie prac strugarskich, jak również zgrubnej obróbki różnego typu elementów. Jeśli chodzi o działanie strugów, głównym elementem jest tu obracający się wał, który ma zamontowane ostrza. Wał ten w strugarkach elektrycznych napędzany jest za pomocą silnika.

Przed zakupem strugarki warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej moc. Im jest wyższa, tym oczywiście lepiej. Mocniejszy sprzęt pozwoli na znacznie szybszą i efektywniejszą obróbkę twardych materiałów. Warto sprawdzić także maksymalną szerokość oraz głębokość strugania, gdyż od tego zależy, jaką powierzchnię będzie można poddawać obróbce jednocześnie.

Strugarka MAKTEC 82mm/500W /MT191 Makita
Dostarczone wyposażenie: Noże dwustronne: Sprawdzian nastawczy noży: 122695-0 Prowadnica równoległa: 165581-2 Klucz nasadowy 9: 782229-7 *Dostarczany jako część zamienna Dane techniczne: Moc znamionowa: 500 W Prędkość obr. na biegu jałowym: 16.000 obr./min Szerokość strugania: 82 mm Grubość wióra regul. bezstopniowo: - 2 mm Głębokość wręgu: - 9 mm Wymiary (DxSxW): 285 x 157 x...
376,38 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png