sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Akcesoria do elektronarzędzi

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Akcesoria do elektronarzędzi

Akcesoria do elektronarzędzi to nie tylko umilacze pracy. Każdy nowoczesny produkt charakteryzuje się tym, że posiada szereg możliwości przeróbki, które zmieniają go we wszechstronne urządzenie. Taką własnością charakteryzują się nasze produkty. Dzięki dodatkowym akcesoriom mogą państwo jedną wiertarką obrabiać materiały bardzo twarde, bardzo kruche lub zamienić ją we wkrętak. Szlifierki mogą zamienić się w polerki, oscylarki być agresywne jak i łagodne, obrabiać duże przestrzenie albo dopieszczać kanty. Wszystko to w przystępnych cenach, dużo taniej niż gdyby trzeba kupować osobne urządzenie do każdej pracy.

Oferujemy Państwu otwornice bimetalowe montowane przede wszystkim na specjalne nakładki do wiertarek. Pozwalają one na wiercenie dużych otworów. Materiał z których są zbudowane pozwalana obrabianie zarówno miękkich jak i twardych materiałów. Specjalne uchwyty także dostępne są w tej kategorii.

Nasadki znacząco rozszerzają funkcjonalność i tak już bardzo uniwersalnej wkrętarki czy wiertarko – wkrętarki. Urządzenia te kojarzą nam się przede wszystkim z dokręcaniem i odkręcaniem śrubek. Jednak, dzięki akcesoriom możemy operować także na nakrętkach.

 Główki wiertarskie pozwalają montować na wiertarce uchwyty i adaptery. Dzięki temu będą mogli Państwo zamontować wiertło większe, niż normalnie obsługuje wiertarka lub zamontować adapter z mocowaniem na trzpień.

Papier do szlifowania pozwoli dopasować siłę szlifującą szlifierki oscylacyjnej dokładnie do Państwa wymagań i zmieniać ją wielokrotnie w trakcie obróbki elementu. Różne kształty pozwolą idealnie wyrównać krawędzie czy zaokrąglone powierzchnie.

Dzięki naszym akcesoriom zamienią Państwo zwykłe urządzenia znajdujące się w Waszym warsztacie, w praktyczne multifunkcjonalne narzędzia.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png