sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Gratowniki

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Gratowniki

Gratowniki należą do podstawowych narzędzi ślusarskich, które wykorzystywane są między innymi do usuwania zadziorów i ostrych krawędzi powstałych najczęściej w czasie obróbki wiórowej, tzw. „wpływki” materiału. Stosowane są bardzo często w procesie tępienia i fazowania. Wykorzystywane są najczęściej do wyrównywania rur miedzianych, aluminiowych i materiałów syntetycznych o różnych średnicach.

Celem procesu gratowania jest przede wszystkim zabezpieczenie materiałów w taki sposób , aby nie były one zagrożeniem dla użytkownika. Jednocześnie gratowanie może wpływać pozytywnie na podniesienie walorów estetycznych i uzyskanie większego komfortu użytkowania obrabianych materiałów. Kluczowym elementem działania gratowników są ostrze wykonane ze stali szybkotnącej, która gwarantuje trwałość i możliwość wieloletniego użytkowania.

W swojej ofercie posiadamy gratowniki dostępne w różnych konfiguracjach – teleskopowe z trzpieniem, ostrza typu B/L/E, ceramiczne, pogłębiacze przestawne, pogłębiacze zewnętrzne, skrobaki regulowane. Oprócz tego dysponujemy niezbędnym wyposażeniem – zintegrowanymi wkrętami do ostrzy, podwójnymi gratownikami do obróbki obu krawędzi blachy jednocześnie, gratownikami do aluminium. Nasze komponenty dostępne są w wersjach mini, midi i maxi.

Naszym sztandarowym celem jest przede wszystkim możliwość zagwarantowania precyzyjnego działania, poprzez zastosowanie wysokiej jakości komponentów. To powód, dla którego w naszym sklepie dostępne są wyłącznie narzędzia najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dystrybutorów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu uzyskanie wymiernych korzyści ze stosowania naszych rozwiązań.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png