sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia hydrauliczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Narzędzia hydrauliczne

Narzędzia hydrauliczne służą to wszelkich prac, które dotyczą tworzenia połączeń pomiędzy rurami jaki ich konserwacji. Połączenie takie wymagają, aby powierzchnia rur i gwintów była gładka a na łączeniach nie może być nieszczelności. Inaczej grozi to wylaniem substancji przenoszonej przez rury czy węże. Nasze narzędzia zapewnią Państwu komfortową pracę i spełnienie wszystkich wymagań.

Gwintownice ręczne i akcesoria do nich tworzą połączenia między rurami, pozwalając skręcić je ze sobą. Są to precyzyjne narzędzia, które nie zostawiają nierówności w gwincie, ani nieszczelności pomiędzy rurami. Materiały takie jak PEX-AL.-PEX lub PERT-AL.-PERT mają tendencję do wyginania się w trakcie gwintowania. Dlatego oferujemy Państwo kalibratory do rur, które utrzymają je w wyjściowej formie, a wbudowane gratowniki zewnętrzne i wewnętrzne zachowają równość gwintu. Wymienne głowice do gwintownic ręcznych zapewniają ich perfekcyjną pracę, gdy stara głowica się zetrze.

Obcinaki do rur to narzędzia o bardziej skomplikowanej budowie i zastosowaniu, niż mogłoby się wydawać. Ich zadaniem jest przecinanie rur różnych materiałów i przygotowanie do gwintowania czy łączenia. Nie mogą one pozostawić nierówności, albo oderwać kawałka materiału. Specjalne systemy takie jak wspomaganie docisku czy ostrza z wyjątkowych materiałów gwarantują osiągnięcie pożądanego efektu. Specjalny obcinak do węży i rur ochronnych radzi sobie nie tylko z zewnętrzną obudową, ale także zabezpieczającą rurę powłoką, lub gumą z której zbudowane są węże.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png