sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wybijaki

4.7916666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.79 (12 głosów)
Wybijaki

Wybijaki to profesjonalne narzędzia dla przemysłu mechanicznego i ślusarskiego. Muszą być wyjątkowo ostre i wytrzymałe. Tworzą precyzyjne, równe otwory w skórze, drewnie czy metalu. Mogą posłużyć również do tworzenia wzorów na materiale. Poza tym zbudowane są z wytrzymałych stopów metali, ponieważ potrzebują wytrzymywać uderzenie i przebić się przez twarde i elastyczne materiały. Oferujemy Państwu pojedyncze wybijaki 2mm i 3mm, cylindryczne jak i stożkowe.  Tańsze niż całe zestawy, jeśli potrzebujemy wykonać jedną konkretną pracę.

Kompletne zestawy wybijaków są odpowiedniej, jeśli zajmujemy się mechaniką, ślusarstwem lub inną pracą. Pozwalają przygotować się na każdą sytuację. Przygotowaliśmy dla Państwa najlepsze i najbardziej kompletne zestawy stożkowe i cylindryczne. Wykonane z wysokiej jakości twardych stopów metali. Pokryte warstwami zabezpieczającymi przed korozją i dodatkowo je wzmacniającymi. Ich końcówki są ostre i precyzyjne. Nasze wybijaki to gwarancja dobrego wyboru i dobrze wydanych pieniędzy.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png