sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Noże

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Noże

Noże to wszechstronne narzędzia tnące. Docenią jest profesjonaliści i amatorzy wszystkich dziedzin. Dostępne są w wielu rozmiarach i wersjach. Zamontowane w wytrzymałych obudowach zbudowanych z różnych materiałów takich jak aluminium czy inne stopy metali zapewniają potrzebne Państwu odporności. Mogą być bardzo lekkie, a jednocześnie wytrzymałe na otarcia i uderzenia. Odporne na wysokie temperatury lub izolujące. Dzięki nim chwyt jest pewny, maksymalna siła nacisku jest przekazywana do ostrza, a ręka nie ześlizguje się na powierzchnię pracy. Możliwość chowania w nich noża jest nieoceniona przy odpowiednim przechowywaniu, a systemy blokujące i zabezpieczające zadbają o bezpieczeństwo przy pracy. Dużym atutem jest magazynek na ostrza, dzięki czemu w razie uszkodzenia możemy szybko kontynuować pracę.

Ostrza naszych noży także są bardzo wszechstronne. Im bardziej twarda stal tym łatwiej się łamie, jednak wolniej tępi.  Dobraliśmy dla Państwa noże które idealnie równoważą te dwie właściwości i podzieliliśmy je na kategorie. Nasze ostrza mogą ciąć miękkie materiały, takie jak karton, gips. Niektóre z nich nadają się do bardzo precyzyjnych prac, takich jak gratowanie.  Inne znowu, hartowane olejowo, nadają się do cięcia szkła. Posiadają specjalne kształty, proste, rowkowane jak i z wycięciem do zdejmowania izolacji.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png