sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wyciskacze do mas

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Wyciskacze do mas

Wyciskacze do mas pozwalają na wyciskanie niedużych ilości w momencie, gdy wykorzystujemy do 3 kartuszy dziennie. Jest na tuby 290/310ml, ale także dodatkowo przystosowany jest do niestandardowym aluminiowych tub. W każdym warsztacie mechanicznym istnieje konieczność zastosowania gęstych materiałów ciekłych, takich jak smary, oleje czy kleje oraz masy innego typu.

Wyciskanie gęstych, plastycznych mas silikonowych lub klejów z dużych, sztywnych opakowań wymaga sporego wysiłku. Wykonywanie codziennych zadań polegających na spajaniu czy uszczelnianiu elementów będzie o wiele szybsze i prostsze dzięki takim narzędziom, jak nasze pneumatyczne  wyciskacze do mas. Znajdujące się w ofercie modele przystosowane są do dozowania mas w saszetkach i kartuszach, a także do rozprowadzania mas plastycznych i półpłynnych. Zastosowanie nowoczesnego systemu regulacji przepływu powietrza stanowi gwarancję równego nakładania mas.

Wyciskacze do mas - właściwości

W ofercie naszego sklepu można znaleźć pneumatyczne wyciskacze do mas wszelkiego rodzaju, które przydają się odpowiednio w warsztatach mechanicznych, jak również w utrzymaniu ruchu w małych, jak i dużych fabrykach. Pneumatyczne pistolety oraz wyciskacze tego rodzaju skonstruowane są w taki sposób, aby w odpowiednio szybki i efektywny sposób wcisnąć masę oraz ją wtłoczyć do właściwego zbiornika. Dzięki zastosowaniu pneumatyki w konstrukcji urządzenia wykonywanie pracy tego rodzaju nie jest męczące, a przy tym odbywa się szybciej i staje się bardziej zoptymalizowane.

Wyciskacze do mas w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wyciskacze do mas oraz same pistolety, które wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości. Pozwala to na wykorzystywanie ich w trudnych warunkach pracy, gdzie wymagane jest użytkowanie sprzętu w wysokich temperaturach, a także w dużej wilgotności. Rozwiązania optymalnej jakości oraz wysoki standard wykorzystania pneumatyki pozwalają na zwiększenie możliwości użytkowania sprzętu tego rodzaju.

Produktzużycie powietrzaśrednica węża zasilającegoprzyłącze powietrzawymiary tuby (śr. × dł.)Ciśnienie max
 
Pistolet do kartuszy 13\
P-66413
--1/4-6 bar
 
Pistolet do kartuszy 11\
P-66411
180 l/min1/46 bar
 
Pneumatyczny wyciskacz do mas ST-6640
P-6640
170 l/min9 mmG 1/4″60 x 230 mm4 bar
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png