sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wyłączniki silnikowe

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Wyłączniki silnikowe

Wyłączniki silnikowe to urządzenia, które za zadanie mają zabezpieczanie obwodu głównego. Wyłączniki takie są przede wszystkim używane do ręcznego włączania i wyłączania silników, co więcej, zabezpieczają również przed zwarciami, przeciążeniami i awariami faz, bez potrzeby  wykorzystania bezpieczników. Tego typu ochrona jest bardzo skuteczna i pomaga zaoszczędzić na kosztach – czasy przestojów skracają się dzięki zabezpieczeniu silników oraz krótszej konserwacji, co prowadzi do redukcji kosztów-  zapewniając przy tym błyskawiczną reakcję na zwarcie. Silnik jest wyłączony w przeciągu setnych  części sekund. Co ważne, należy pamiętać, że wyłączniki silnikowe dobiera się kompatybilnie do styczników.

Wyłączniki siłowe, które posiadamy w naszej ofercie, używane są w celu wydajnej i nieustannej ochrony silników prądu stałego oraz silników prądu zmiennego i gwarantują bezpieczne użytkowanie w rozmaitych branżach przemysłowych, i prywatnym, domowym użytku.  Wyłączniki dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a ich niezawodność pozwala na natychmiastowe wyłączenie silnika, chroniąc motor i całe urządzenie. Wyłączniki te zabezpieczają silniki w dwójnasób: poprzez ochronę termiczną i magnetyczną. Ze względów bezpieczeństwa dokładamy wszelkich starań by upewnić się, że towar oferowany w naszym sklepie spełnia wszelkie normy zgodności ze standardami bezpieczeństwa. Nasze wyłączniki działają na takiej zasadzie, by umożliwić ręczne sterowanie. Ponadto wyłączniki siłowe posiadają możliwość kompensacji temperatury otoczenia, co zapobiega przypadkowemu działaniu.  W naszym asortymencie mamy również wyłączniki silnikowe ze specjalistycznymi, wyjątkowo szczelnymi  obudowami, dostosowane do pracy w bardzo trudnych warunkach, nawet przy znacznym zapyleniu oraz dużej wilgotności powietrza.  Wszystkie wyłączniki dostępne w naszym sklepie charakteryzują się najwyższą jakością.

Wykonane są przez wiodących, renomowanych producentów, i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, poddane surowym kryteriom oceny.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png