sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Osprzęt siłowy

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Osprzęt siłowy

Osprzęt siłowy wykorzystywany jest zarówno w przemyśle, jak i w domu, gdyż przeważająca część urządzeń korzysta z prądu elektrycznego. Prawidłowy przepływ prądu wymaga różnorodnych konstrukcji, zależnych od sposobu ułożenia przewodów instalacji elektrycznej. Osprzęt siłowy to między innymi gniazda, wtyczki, łączniki, rozdzielnice i zestawy instalacyjne ,którego główną rolą jest doprowadzanie energii elektrycznej do silników elektrycznych oraz sprzętów grzejnych, przez bezpośrednie pobieranie bądź doprowadzanie prądu do źródła. Osprzęt siłowy powiązany jest z prądem trójfazowym, czyli doprowadzeniem trzeciej fazy do instalacji. Pomaga on korzystać z urządzeń o większej mocy oraz umożliwia podziału instalacji elektrycznej na trzy niezależne od siebie sieci, o naprzemiennym napięciu 230V. Osprzęt siłowy jest więc niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wielu maszyn. Najważniejszą kwestią jest tutaj jednak nie samo funkcjonowanie maszyn, ale bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i domowników, tak  więc wysokiej klasy osprzęt siłowy, co do którego można być pewnym, że prawidłowo spełnia swoje funkcje,  jest niezbędny w każdym gospodarstwie domowym i zakładzie przemysłowym. Taki osprzęt daje gwarancję prawidłowego korzystania z urządzeń, niższych rachunków poprzez oszczędzanie energii i bezpieczeństwa.

Akcesoria oferowane w naszym sklepie to wtyczki i gniazda. Proponujemy wtyczki siłowe renomowanych firm ELEKTROMET oraz PCE, dostępne w różnych modelach, z 4 bądź 5 bolcami. Wtyczki takie wykonane są z tworzywa sztucznego, co czyni je wyjątkowo odpornym na obtarcia, uderzenia  i wstrząsy. Również gniazda na naszych sklepowych półkach dostępne są w różnych wariantach, wielobolcowe, z dławikiem czy z różną liczbą styków, wykonane zarówno z metalu, jak i plastiku. Należy być szczególnie uważnym przy dobieraniu osprzętu siłowego do konfiguracji sieci, by upewnić się, czy dane parametry są kompatybilne. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami.

Nasi dostawcy kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo i trwałość wyrobów.

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png