sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Złącza

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Złącza

Złącza elektryczne wykorzystywane są w bardzo szerokim stopniu w automatyce przemysłowej, informatyce maszynowej oraz w samych maszynach. Dzięki nim, istnieje możliwość skomunikowania się z maszyną, podłączenia odpowiednich czujników czy też enkoderów oraz sterowników. Złącza elektryczne muszą charakteryzować się zwartą budową, ponieważ są elementami dostosowanymi do pracy w warunkach przemysłowych. Gwarantują nie tylko trwałość, ale również wysoką jakość połączenia ze względu na sztywne osadzenie kabli oraz ich zabezpieczenie. Niektóre złącza elektryczne posiadają specjalne zabezpieczenie związane z wodoszczelnością oraz odpowiednim stopniem szczelności na pył i kurz oraz inne zabrudzenia.
 
W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo kompleksową ofertę złączy elektrycznych. Posiadamy w naszym sklepie między innymi złącza CA, złącza dostosowane do szyny DIN i złącza harting. Nasza oferta obejmuje również specjalistyczne złącza przemysłowe WEIPU z IP 68 odporne na ciecz oraz kurz i pył, złącza przemysłowe C0x oraz bogatą ofertę pozostałych złącz elektrycznych stosowanych w przemyśle oraz branży maszynowej.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png