sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tarcze zabierakowe

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Tarcze zabierakowe

Tarcze zabierakowe zaliczane są do podstawowych elementów wyposażenia tokarki, które pozwalają na stabilny montaż uchwytów tokarskich. Tarcze znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wykonaniem ze stali nierdzewnej, co zapewnia jakość pracy i gwarantuje zachowanie stabilnego chwytu. Co więcej, są one kompatybilne ze znajdującymi się także w naszej ofercie uchwytami tokarskimi. W efekcie powstaje połączenie, które zapewnia pracę na najwyższym poziomie.

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawia, że tarcze zabierakowe swoje zastosowanie znajdą w większości warsztatów i zakładów obróbki skrawaniem. Pozwalają one umocować uchwyty tokarskie w obrabiarkach. Stosowane są zarówno w przypadku uchwytów mechanicznych, jak i uchwytów z mocowaniem ręcznym. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tarcze o różnych rozmiarach uchwytów – od 100mm do 500mm, które są kompatybilne z różnymi rodzajami tokarek.

W procesie obróbki skrawaniem jednym z najważniejszych aspektów działania jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W tym celu wykorzystuje się wyłącznie sprawdzone komponenty, zapewniające wysoką jakość pracy.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie wykorzystywane są na każdym etapie obróbki skrawaniem CNC. Dzięki wysokiej jakości stosowane są w dziedzinach, takich jak motoryzacja, automatyka, medycyna, elektronika czy lotnictwo.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png