sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Trzpienie DIN 138 | MK-DS | Typ 7432

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (10 głosów)
Trzpienie DIN 138 | MK-DS | Typ 7432

Trzpienie DIN 138 to elementy służące do mocowania i stabilizacji konstrukcji wykorzystywanych w przemyśle ciężkim – maszyn, urządzeń i robotów. Cechują się solidnym wykonaniem i możliwością efektywnego zastosowania, dzięki wykonaniu ze stali chromowo-manganowej, nawęgleniu na poziomie 0,7mm, zahartowanie i precyzyjnemu wyszlifowaniu. W efekcie trzpień DIN 138 posiada twardość powierzchniową na poziomie 58 ± 2 HRC, a tolerancje kątową stożka AT3.

Trzpienie należą do podstawowych elementów konstrukcyjnych, pozwalających na szybką regulację ruchomych komponentów maszyn. Ich regulacja możliwa jest w bardzo prosty sposób – wyciągnięcie przycisku lub pierścienia powoduje wysunięcie trzpienia z elementu współpracującego. W efekcie można ustawić element maszyny w pożądanej pozycji i ponownie zatrzasnąć trzpień.

Gdzie stosowane są trzpienie?

Trzpienie wykorzystywane są zazwyczaj w przyrządach obrotowych i wychylnych w procesie pozycjonowania ograniczników. Prostota obsługi i szeroki zakres zastosowania to aspekty przemawiające za wyborem trzpieni DIN 138. To ponadto komponenty o wysokiej trwałości, co pozwala wykorzystywać je przez długi okres czasu.

W swojej ofercie posiadamy różne rozmiary trzpieni. Wszystkie one charakteryzują się możliwością precyzyjnego przesuwania i blokowania w położeniu końcowym – bez względu na to czy trzpień wkręcany jest w gwint, czy przyspawany jest do wersji gładkiej. W efekcie trzpienie odporne są na oddziaływanie największych sił poprzecznych w trakcie obróbki, gwarantując bezpieczną, jakościową pracę.

Nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy kilka rozmiarów trzpieni DIN 138. Jeśli nie wiedzą Państwo, który rodzaj będzie odpowiedni do prowadzonych przez Państwa przedsięwzięć to zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu komórkowego. Nasi eksperci z chęcią doradzą Państwu optymalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Trzpienie DIN 138 | MK-DS | Typ 7432 - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png