sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse'a z płetwą wg DIN 228-B | MK-P

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse\'a z płetwą wg DIN 228-B | MK-P

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a wykonane zostały z najwyższej jakości stali chromowo-manganowej. Cechą charakterystyczną tych komponentów jest duża odporność na uszkodzenia i możliwość wieloletniej pracy na najwyższym poziomie. To z kolei sprawia, że mogą być wykorzystywane w mechanice i budowie maszyn. Na ich korzyść przemawia również fakt, że zostały one nawęglone na głębokości 0,7 mm, zahartowane, a następnie bardzo precyzyjnie wyszlifowane. Ich twardość powierzchniowa określana jest na poziomie 58 ± 2 HRC. Tolerancja kątowa stożka AT3.

Tuleje redukcyjne znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w pośrednim mocowaniu stożkowych chwytów narzędzi w stożkowym gnieździe wrzeciona frezarki, w sytuacji, w której wielkość stożka i odmiana chwytu jest inna niż gniazda wrzeciona. Mogą być z powodzeniem stosowane także w tokarce, wiertarce i inne maszynach służących do obrabiania powierzchni.

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo:

- Tuleje redukcyjne ISO-MKP, Typ 1679, Din 2080,

- Tuleje redukcyjne DIN-MKP, Typ 1681, Din 69871-A w wersji krótkiej i długiej,

- Tuleje redukcyjne BT-MKP, Typ 1661, MAS 403-BT w wersji krótkiej i długiej.

Wszystkie komponenty znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w kilkudziesięciu wariantach rozmiarowych. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie coś interesującego dla siebie. W razie wątpliwości lub pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu podanym na stronie, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png