sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Ustawiaki frezarskie

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Ustawiaki frezarskie

Oprawki pływające to elementy pozwalające na precyzyjne ustawienie narzędzia względem wymaganej obróbki. Oprawki te przystosowane są zarówno do wierteł, jak również gwintowników czy też frezów. Bardzo szeroka oferta oprawek w sklepie EBMiA pozwala na precyzyjne i kompleksowe wyposażenie warsztatu obróbki skrawaniem.
 
W ofercie sklepu znajdziecie Państwo oprawki pływające do wierteł, rozwiertaków oraz gwintów. Pozwalają one na swobodny przepływ chłodziwa, precyzyjne ustawienie gwintownika, rozwiertaka lub wiertła, a także swobodną obróbkę na niskich tolerancjach, bez bicia narzędzia oraz bez przekazywania drgań na powierzchnię obrabianą. Dodatkowo, oferta EBMiA obejmuje również ustawiaki frezarskie o bardzo dużej dokładności, pozwalające na precyzyjne ustawienie frezów bezpośrednio pod obróbkę oraz umożliwiają szybkie bazowanie się na półfabrykacie.
 
Oprawki pływające należą do podstawowego wyposażenia każdej narzędziowni. Doskonała oferta EBMiA gwarantuje kompleksowe wyposażenie warsztatu w tego typu narzędzia.

Ustawiaki frezarskie - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png