sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprawki VDI z uchwytem wiertarskim

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Oprawki VDI z uchwytem wiertarskim

Oprawki VDI z chwytem wiertarskim to jedne z tych produktów w naszej ofercie, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Cechują się one obecnością najwyższej jakości komponentów, które pozwalają na efektywne działanie w zakładach, w której dokonuje się obróbki skrawaniem. Jednym z najważniejszych atutów oprawek jest możliwość wymiany narzędzi, bez konieczności zatrzymywania maszyny lub wrzeciona. To bardzo ważne na produkcji, gdzie ciągłość działania decyduje o możliwościach zawarcia długoterminowych umów z kontrahentami.

Bardzo szeroka oferta oprawek z uchwytem wiertarskim sprawia, że możemy dostosować je do poszczególnych przedsięwzięć. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć oprawki, które dostosowywane mogą być do noży, frezów, wierteł i rozwiertaków różnego typu. Oprawki VDI z chwytem wiertarskim to nie jedyny rodzaj narzędzi dostępny w naszym sklepie. Posiadamy także oprawki nożowe wzdłużne, poprzeczne przystosowane do noży obróbczych, a także oprawki do tulejek ER, oraz uchwyty z chwytem wiertarskim.

Dzięki obecności w warsztacie oprawek narzędziowych możliwe jest zamocowanie narzędzi na jednym uchwycie, co pozwala oszczędzić czas i konieczność przeprowadzania obróbki na kilku maszynach po kolei. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć kilka różnych rozmiarów oprawek VDI. Wszystkie nasze komponenty zostały wykonane z najwyższej jakości stali, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie pracy i możliwość wieloletniego użytkowania.

Nasi eksperci chętnie doradzą Państwu wybór odpowiedniego rodzaju oprawek i rozmiaru, pamiętając o tym, że odpowiednie dopasowanie może przyczynić się do optymalizacji pracy, obniżenia kosztów i w efekcie do uzyskania sprawniejszego procesu produkcyjnego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na infolinii i w biurze. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub kontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Oprawki VDI z uchwytem wiertarskim - rysunek techniczny
Produktd1 [mm]d [mm]D [mm]d%2%b [mm]b%1%h [mm]
 
Oprawka z uchwytem VDI30.13UW
O0205-001-0001
306-135068118.52728
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png