sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Redukcje

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Redukcje

Redukcje swoje zastosowanie znajdują wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie nasadki o gnieździe innym, niż ma to miejsce w przypadku zabieraka na kluczu nasadowym. Zazwyczaj wynika z faktu, że istnieje konieczność zastosowania niewielkiej nasadki w przypadku długiego i ciężkiego klucza nasadowego. Stosowane są również wszędzie tam, gdzie niemożliwym jest wyposażenie w kilka kluczy nasadowych o różnych zabierakach. Głównym celem redukcji jest zmniejszenie rozmiary rury z większej do mniejszej średnicy (wewnętrznej). Stosowane są najczęściej w urządzeniach, rurach i kolanach.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć podstawowych elementów wyposażenia warsztatów i pracowni obróbki skrawaniem, jakim są redukcje. Posiadamy redukcje w różnych rozmiarach, pozwalające na zamocowanie narzędzi różnego typu w jednym uchwycie i oprawce. W swoim asortymencie posiadamy końcówki ściągające różnego typu, wśród, których wyróżnić możemy ISO, DIN czy BT. Dzięki temu możliwe jest zachowanie najwyższej jakości powierzchni i niewielkich tolerancji. Redukcje pozwalają efektywnie przenosić drgania i niemal całkowicie eliminować niedokładności związane z wykonaniem oprawki lub narzędzi. Charakteryzują się wysokim poziomem funkcjonalności, dzięki czemu znacznie ułatwiają i przyspieszają proces obróbki.

Redukcje wykonane są z niezwykle odpornej stali chromowo-manganowej. Zostały nawęglone na głębokości 0,7 mm, zahartowane, a następnie skrupulatnie wyszlifowane. W efekcie uzyskany został wysokiej jakości komponent, gwarantujący możliwość codziennego użytkowania. Znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

W naszej ofercie znaleźć można:

- Model ISO-ISO,

- Model DIN-ISO,

- Model BT-ISO.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png