sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Podstawki montażowe SK30-50

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Podstawki montażowe SK30-50

Podstawki montażowe SK30-50 stosowane są jako niezbędny element trzpieni. Znajdują swoje zastosowanie w warsztatach i zakładach obróbki skrawaniem. Pozwalają one uzyskać optymalny kąt ustawienia uzbrajanej oprawki, dzięki obecności stabilnej stalowej konstrukcji. Pozwala to uzyskiwać lepszy dostęp do narzędzia, oraz końcówki ściągającej oprawki. W efekcie cała konstrukcja odznacza się lepszą stabilizacją i możliwością bezpiecznego wykorzystania. To szczególnie ważne w warsztatach, w których dokonuje się obróbki z wykorzystaniem elektrycznych narzędzi. Dzięki obecności solidnego gniazda, mocującego obrabiane mechanicznie, nie powoduje uszkodzenia stożka zamocowanej oprawki.

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo trzy rodzaje podstawek montażowych, dostosowanych do typu trzpieni – SK 30, SK 40, SK 50. To produkty najwyższej jakości, wykonane z odpornej na uszkodzenia stali, gwarantującej efektywność przez cały okres użytkowania. Zaliczane są one do elementów, zwanych oprawami narzędziowymi.

Wszystkie elementy znajdujące się w naszej ofercie stosowane są w długim procesie obróbki skrawaniem CNC. Wykorzystywane są one w podstawowych działaniach, takich jak wiercenie i roztaczanie otworów, frezowanie, dłutowanie, toczenie, czy szlifowanie wałków i otworów.

Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego rodzaju komponentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (87) 307 07 50, a także pod adresem e-mail handlowy@cnc.info.pl

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png