sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Końcówki ściągające MA

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Końcówki ściągające MA

Końcówki ściągające MA należą do podstawowego wyposażenia zakładów frezarskich i tokarskich, zajmujących się procesem obróbki skrawaniem. Mocowanie narzędzi skrawających i innych elementów stanowi jeden z kluczowych elementów procesu produkcyjnego. Końcówki zaciskowe, podobnie jak oprawki czy tulejki zaciskowe wykorzystywane są do podstawowych działań związanych z obróbką skrawaniem. Dzięki prawidłowemu ulokowaniu detalu późniejsza obróbka jest znacznie prostsza i bardziej efektywna.

Końcówki ściągające MA znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wykonaniem ze stali nierdzewnej, gwarantującej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki charakterystycznej, dużej sile nacisku z jaką sobie radzą możliwa jest ciągła praca bez konieczności dokonywania przerw powodowanych zazwyczaj awarią tak małego elementu, jak końcówka ściągająca.

Dostępne w naszej ofercie oprzyrządowanie tokarek i frezarek należą do produktów o solidnej konstrukcji, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania. Charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, trwałością i wysokimi parametrami technicznymi. Dzięki temu możliwe jest wytaczanie i obróbka półwyrobów z metalu w efektywnym procesie. To z kolei przekłada się na jakość wytwarzanych komponentów i możliwość ich dopracowania pod każdym względem.

Wybierając nasze produkty otrzymają Państwo gwarancję najwyższej jakości działania i możliwość organizacji efektywnego i pewnego procesu produkcyjnego. Spośród kilku rozmiarów końcówek ściągających mogą Państwu wybrać model dostosowany do konkretnych przedsięwzięć. Jeśli natomiast nie są Państwo przekonani, który rozmiar będzie odpowiedni to zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu komórkowego. Z chęcią odpowiemy na pytania i podzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Końcówki ściągające MA - rysunek techniczny
ProduktDługość L [mm]b [mm]M [mm]L1 [mm]L2 [mm]L3 [mm]D1 [mm]D2 [mm]D3D4S [mm]
 
Końcówka ściągająca MA PS40.L41,25.MA
K0301-001-0001
41.2545M16416.2511.1718.812.4---
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png