sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Trzpienie frezarskie do głowic frezarskich | DF

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Trzpienie frezarskie do głowic frezarskich | DF

Trzpienie frezarskie do głowic frezarskich to elementy w dużej mierze decydujące o jakości działań określanych jako obróbka skrawaniem. W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo między innymi trzpienie frezarskie ISO-DF (2824, DIN 2080), trzpienie frezarskie DIN-DF (2827, DIN 69871-A), czy trzpienie frezarskie BT-DF (2826, MAS 403-BT). Są to komponenty najwyższe jakości, które stosowane są do efektywnego i w pełni bezpiecznego przenoszenia momentu obrotowego i sił skrawania.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku i rozbudowanej sieci dystrybutorów jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wyposażenie urządzeń do frezowania, pozwalających na precyzyjne i wydajne rowkowanie. Każdy uchwyt i trzpień frezarski, który znajduje się w naszej ofercie to narzędzie najwyższej klasy, które jest zgodne z obowiązującymi normami na rynku.

Trzpienie frezarskie stanowią niezbędny element wyposażenia każdego zakładu zajmującego się obróbką skrawaniem. Pozwalają one na relatywne wsparcie zarówno w procesie ręcznej, jak i automatycznej pracy frezarki, cechując się najwyższym standardem obróbki i wykańczaniem metali.

Trzpienie frezarskie obecne w naszej ofercie cechują się wykończeniem ze stali chromowo-manganowej. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w niemal wszystkich zakładach zajmujących się obróbką skrawaniem, dzięki pierwotnemu nawęgleniu na poziomie 0,7mm, zahartowaniu i precyzyjnym wyszlifowaniu. W efekcie powstał komponent wysokiej jakości, który może być stosowany jako pełnowartościowy uchwyt w przemyśle obróbkowym. Stosowany do mocowania i odmocowywania przedmiotów podczas obróbki.

Trzpienie frezarskie do głowic frezarskich – nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy trzpienie frezarskie przeznaczone do głowic frezarskich różnego typu. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie model odpowiadający podejmowanym przez siebie działaniom. Z kolei jeśli Państwo posiadają pytania dotyczące poszczególnych rodzajów to zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png