sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Trzpienie DIN 238 | MK-B | TYP 5361

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Trzpienie DIN 238 | MK-B | TYP 5361

Trzpienie DIN 238 MK B Typ 5361 przeznaczone są zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności pracy wiertarki. Ze względu na chęć zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, w swojej ofercie posiadamy wyłącznie trzpienie renomowanych producentów, których praca charakteryzuje się dbałością o drobne szczegóły. Efektem tego jest produkt wykonany z najwyższej klasy stali chromowo-manganowej, którego twardość określana jest na poziomie 58 ± 2 HRC,  a tolerancja kątowa stożka wynosi AT3. Zostały one nawęglone na głębokości 0,7 mm, a następnie zahartowane.

Spośród wielu trzpieni dostępnych na rynku, wyselekcjonowaliśmy wyłącznie te dostępne ze stożkiem. Są one kompatybilne z wiertarkami o wejściach MK2/MK3/MK4. Posiadają długość od 106mm do 176mm. Poniżej mogą znaleźć Państwo schemat z dokładnie opisanymi wielkościami.

Do czego służą trzpienie?

Trzpienie zaliczane są do standardowych elementów konstrukcyjnych, pozwalających na szybką regulację ruchomych komponentów maszyn. Są bardzo proste w użyciu – wyciągnięcie przycisku lub pierścienia prowadzi do wysunięcia trzpienia z elementu współpracującego. W efekcie możemy dowolny element maszyny ustawić w żądanej pozycji i ponownie go zatrzasnąć. Trzpienie stosowane są zazwyczaj w przyrządach obrotowych i wychylnych, a także w pozycjonowaniu ograniczników. Cechą charakterystyczną trzpieni trwałość i wysoka jakość. W trakcie produkcji zwraca się szczególną uwagę na precyzyjne przesuwanie i blokowanie w położeniu końcowym. W efekcie trzpienie mogą opierać się bardzo skutecznie nawet największym siłom poprzecznym, występującym w trakcie obróbki skrawaniem.

Trzpienie DIN 238 MK B Typ 5361 – nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście wariantów trzpieni. Każdy z nich wpłynie pozytywnie na poprawę jakości i wzrost wydajności, a w efekcie na udoskonalenie pracy maszyny. Trzpienie to bowiem niezbędne elementy procesu obróbki skrawaniem. Jeśli nie wiedzą Państwo, który rodzaj lub rozmiar będzie odpowiedni to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz działa ekspertów chętnie rozwieje Państwa wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania.

Trzpienie DIN 238 | MK-B | TYP 5361 - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png