sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Kieł tokarski obrotowy

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Kieł tokarski obrotowy

Kieł tokarski obrotowy stosowany jest do podtrzymywania lub mocowania przedmiotu obrabianego. Pozwala zapewnić stabilność i wysoką jakość w działaniu, a także kontrolę w całym procesie produkcyjnym. Obróbka skrawaniem, w której stosowane są komponenty, takie jak kły tokarskie to dziedzina, w której liczy się przede wszystkim precyzja i dokładność.

Kły tokarskie stosowane są w koniku tokarki. Ich obecność pozwala uniknąć tarcia części roboczej kła o powierzchni stożkowej nakiełka. Obecność wydłużonego ostrza kła pozwala na dojazd noża tokarskiego do czoła detalu obrabianego, co w efekcie przekłada się skrupulatne wykorzystanie każdego elementu. Bezpieczeństwo i jakość pracy gwarantowana jest przez obecność najwyższej jakości stali stopowej. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu kieł tokarski obrotowy jest jednym z najchętniej wybieranych komponentów w naszym sklepie. Charakteryzuje się wysoką twardością powierzchniową, co sprawia, że może być wykorzystywany we wszystkich typach tokarek.

Zastosowanie kłów zwiększa efektywność realizacji procesu. Jeszcze niedawno każdy element ustawiany był ręcznie. Dzisiaj możemy korzystać z technologii CNC, która znacznie wpłynęła na produktywność. Zminimalizowano możliwość marnowania elementów i wykluczono sytuacje, gdzie konieczne było powtarzanie zlecenia. Wzrost znaczenia nowej technologii przełożył się również na precyzję działania. Dzisiaj przy zastosowaniu kłów i innych komponentów praktycznie nie ma możliwości, aby proces produkcji został zatrzymany, lub nie prowadził do uzyskania satysfakcjonujących efektów. Jakość produkcji występuje przede wszystkim w produkcji wielkoseryjnej i masowej, co zapewnia powtarzalność i możliwość skalowania pracy.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różne rozmiary kłów. W zależności od tego, jaki rozmiar potrzebny jest Państwu w procesie obróbki skrawaniem możemy doradzić wybór najbardziej odpowiedniego komponentu. Służymy wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi w trakcie wieloletniej działalności na rynku CNC.

Kieł tokarski obrotowy - rysunek techniczny
ProduktMorseA [mm]B [mm]C [mm]D [mm]L [mm]
 
K0201-001-0004541107.54585237
 
K0201-001-000121856.52240120.5
 
Kieł 8710-MK5
NX-0009
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png