sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprawki VDI nożowe wzdłużne

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Oprawki VDI nożowe wzdłużne

Oprawki VDI nożowe wzdłużne - dlaczego warto wybrać najwyższej jakości komponenty w procesie obróbki skrawaniem?

Jeszcze niedawno, obróbka metalu skrawaniem odbywała się na tradycyjnych obrabiarkach, wspomaganych ręczną pracę. Rozwój technologii informatycznych sprawił, że na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie, jakim jest CNC (ang. Computerized Numerical Control). Dzięki rozbudowaniu maszyny o mikroprocesor i monitor graficzny i wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania można wykorzystywać system na każdy etapie obróbki skrawaniem. Dodając do tego najlepsze na rynku komponenty, możemy uzyskać płynny, bardzo efektywny proces produkcyjny, który pozwoli radzić sobie z niemal każdym rodzajem materiału.

Szeroka oferta oprawek VDI umożliwia wykorzystanie ich w różnych maszynach obróbczych. Pozwala ponadto pozwala na przystosowanie maszyny do zróżnicowanej obróbki na nietypowych lub niestandardowych narzędziach.  W swojej ofercie posiadamy liczne oprawki VDI, dostosowane do potrzeb narzędzi obróbczych różnego typu:  frezów, wierteł, rozwiertaków i wielu innych.
 
Oprawki VDI nożowe wzdłużne dostępne w EBMiA to oprawki nożowe wzdłużne oraz poprzeczne przystosowane do noży obróbczych. W naszej ofercie znaleźć można między innymi oprawki do tulejek ER, modele z chwytem wiertarskim, walcowym oraz Morse’a. Obecność oprawek narzędziowych w zakładzie pozwala na łatwiejsze mocowanie narzędzi i umożliwia zamocowanie różnych typów narzędzi na jednym uchwycie, dzięki czemu oszczędza się czas oraz konieczność obróbki na kilku maszynach po kolei.
 
Wszystkie oprawki VDI zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Zaprojektowano je oraz wykonano zgodnie z normą, dzięki czemu  zachowują niskie tolerancje wymiarowe i są w 100% przystosowane do precyzyjnej obróbki skrawaniem.

W swojej ofercie posiadamy:

- oprawki nożowe lewe, wzdłużne (1133L – typ C2)

- oprawki nożowe wzdłużne, prawe (1133P – typ C1)

- oprawki nożowe odwrócone, lewe, wzdłużne (1134L – typ C4)

- oprawki nożowe odwrócone, prawe, wzdłużne (1134P – typ C3)

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png