sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprawki VDI nożowe poprzeczne

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Oprawki VDI nożowe poprzeczne

Oprawki VDI nożowe poprzeczne mogą być  stosowane w różnych maszynach obróbczych i przystosowane do maszyn o  zróżnicowanej formie obróbki - na nietypowych lub niestandardowych narzędziach.  W ofercie EBMiA szeroka oferta oprawek VDI dostosowana jest do potrzeb narzędzi obróbczych różnego typu, zarówno noży jak i frezów, wierteł oraz rozwiertaków i wielu innych.
 
Oprawki VDI nożowe poprzeczne dostępne w EBMiA to oprawki nożowe wzdłużne oraz poprzeczne przystosowane do noży obróbczych. Oprawki do tulejek ER oraz z chwytem wiertarskim, walcowym oraz Morse’a. Dzięki nim możliwe jest zamocowanie narzędzi na jednym tylko uchwycie, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie możliwości obróbki na kilku maszynach. 

Wszystkie oprawki VDI zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Zaprojektowano je oraz wykonano zgodnie z normą, dzięki czemu  zachowują niskie tolerancje wymiarowe i są w 100% przystosowane do precyzyjnej obróbki skrawaniem.

Oprawki VDI nożowe poprzeczne – nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów oprawek nożowych poprzecznych. Dostosowane są one do różnego rodzaju przedsięwzięć w obrębie procesu obróbki skrawaniem, min. frezowania. Zaliczamy do nich:

- oprawki nożowe lewe, krótkie, poprzeczne (1114L – typ B2)

- oprawki nożowe prawe, krótkie, poprzeczne ( 1114P – typ B1)

- oprawki nożowe odwrócone, lewe, krótkie, poprzeczne (1115L – typ B4)

- oprawki nożowe odwrócone, prawe, krótki, poprzeczne (1115P – typ B3)

Nasi ekspercie chętnie doradzą Państwu wybór odpowiedniego rodzaju komponentów do poszczególnych działań. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy wspomóc optymalizacje całego procesu obróbki skrawaniem, poprzez zastosowanie najwyższej jakości oprawek VDI nożowych poprzecznych.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png