sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprawki zaciskowe do narzędzi z chwytem WELDONA

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Oprawki zaciskowe do narzędzi z chwytem WELDONA

Oprawki zaciskowe do narzędzi z chwytem Weldona stanowią niezbędny element mocowania w maszynie. Posiadają one szeroki zakres zastosowania, dzięki czemu mogą być dostosowywane do poszczególnych przedsięwzięć. To szczególnie ważne dzisiaj, kiedy w inżynierii stosuje się coraz większe parametry skrawania, co w efekcie prowadzi do zwiększenia prędkości obrotowych. To z kolei powoduje konieczność ochrony łożysk wrzeciona maszyny, poprzez zastosowanie oprawek wyważanych. Dzięki temu możliwe będzie zapobieganie zbyt wczesnemu zużyciu wrzeciona, co przełoży się na najwyższą jakość obrabianej powierzchni.

Oprawki zaciskowe posiadają szerokie możliwości zastosowania, ze względu na możliwość mocowania wszelkiego rodzaju narzędzi, posiadających chwyt walcowy lub walcowy ze spłaszczeniem Weldona. Tym samym możemy montować w tych oprawkach wiertła, frezy, a nawet mniejsze frezy składane.

W jaki sposób zamontować oprawki zaciskowe?

W pierwszej kolejności tulejkę zaciskową wkładamy w nakrętkę pod kątem. Następnie wciskamy tulejkę w nakrętkę, a całość zakręcamy w oprawce. Na zakończenie wyjmujemy tulejki i powtarzamy czynność w odwrotnej kolejności.

Cechy charakterystyczne – oprawki zaciskowe do narzędzi z chwytem Weldona

- Hartowane, a następnie precyzyjnie wyszlifowane,

- Wykonane ze stli chromowo-manganowej,

- Nawęglone na głębokości 0,7 mm,

- Tolerancja kątowa stożka AT3,

- Twardość powierzchniowa 58 ± 2 HRC.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć:

- Oprawki Weldona ISO-WE 7620

- Oprawki Weldona DIN-WE 762

- Oprawki Weldona BT-WE 7624

Wszystkie one dostępne są w różnych konfiguracjach (rozmiar, przeznaczenie, typologia). Nasz dział doradczy z chęcią pomoże Państwu wybrać optymalne rozwiązanie, dostosowane do rodzaju świadczonych usług.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png