sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Śruby krzyżowe

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Śruby krzyżowe

Śruby krzyżowe należą do podstawowych elementów wykorzystywanych w montażu trzpieni frezarskich. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne zamontowanie frezów lub wierteł w oprawce lub uchwycie. Trzpienie wykorzystywane są zazwyczaj jako narzędzia przedłużające długość narzędzia skrawającego, a także gwarantującego jego lepszy chwyt i różne możliwości zamocowania. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie skrupulatnie wyselekcjonowane śruby najwyższej jakości, zapewniające bezpieczeństwo i solidność użytkowania na każdym etapie pracy. Ich budowa umożliwia bardzo sprawne wykorzystanie, dzięki prostemu odkręcaniu i przykręcaniu bez użycia specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i najlepszych materiałów możliwe jest uzyskanie bardzo dobrej odporności na wiele cykli wkręcania i wykręcania. W efekcie zakup kompletu śrub krzyżowych może być uznawane za inwestycję długoterminową.

Śruby krzyżowe znajdują swoje zastosowanie w zakładach tokarskich i frezarskich. Znajdujące się w naszej ofercie komponenty dostępne są w różnych rozmiarach. Każdy poszczególny element posiada szczegółowy opis, który pozwoli Państwu podjąć decyzję czy dany rodzaj śrub odpowiadać będzie podejmowanym przez Państwa przedsięwzięciom. Kluczową wartością w kontekście wyboru śrub krzyżowych jest średnica trzpienia, która zawiera się w przedziale 16mm-50mm. To optymalny rozmiar do działań tokarskich i frezarskich. W swojej ofercie posiadamy również inne rodzaje śrub.

Wszystkie śruby znajdujące się w naszej ofercie znajdują różnorakie zastosowanie w inżynierii i budowie maszyn. Występuje one w różnych odmianach, zgodnych z normą PN-91/M-82055. Różnią się one między sobą elementami, takimi jak kształt łba, zakończenia lub czopka, a także długością gwintu w stosunku do długości trzpienia i rodzajem gwintu.

Śruby krzyżowe - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png