sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Trzpienie zabierakowe DS

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Trzpienie zabierakowe DS

Trzpienie zabierakowe DS to elementy służące do pozycjonowania. Stosowane są przede wszystkim do odciągania trzpienia gałką z tworzywa. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, do których zaliczamy stal oksydowaną i hartowaną. Dzięki wykonaniu korpusu ze stali spawalnej mogą być one z powodzeniem wykorzystywane w inżynierii i przy pracy maszyn. Montowane są za pomocą spawów do urządzenia.

Cechują się dużą wytrzymałością i możliwością wieloletniego użytkowania, dzięki zastosowaniu stali chromowo-manganowej. W pierwszym etapie produkcji zostały nawęglone na głębokości 0,7 mm, a następnie zahartowane i precyzyjnie wyszlifowane. Twardość powierzchniowa w ich przypadku wynosi 58 ± 2 HRC. Tolerancja kątowa stożka określana jest na poziomie AT3.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie komponenty charakteryzujące się solidną konstrukcją, takie jak:

- trzpienie zabierakowe ISO-DS, Typ 7311, Din 2080;

- trzpienie zabierakowe DIN-DS, Typ 7369, Din 69871-A;

- trzpienie zabierakowe BT-DS, Typ 7388, Mas 403-BT;

Znajdują one swoje zastosowanie przede wszystkim we frezowaniu i szeroko pojętej obróbce skrawaniem. Wykorzystywane są do mocowania, szybkiego i prostego łączenia części przedmiotów obrabianych. Pozwalają na efektywną pracę, dzięki gwarancji połączenia na najwyższym poziomie.

Stosowane są również do ustalania przedmiotów cylindrycznych przelotowych i nieprzelotowych. Wówczas podstawą elementu mocującego przedmiotu jest mieszek wykonany z materiału wykazującego dwukierunkowy efekt pamięci kształtnej. Jednocześnie w pozycji rozciągniętej uformowany jest w temperaturze wyższej od temperatury przejścia materiału z fazy niskotemperaturowej do wysokotemperaturowej. Z kolei w pozycji ściśniętej formowany jest na skutek wyżarzania, w taki sposób, aby w końcowej fazie oscylował poniżej temperatury 60 stopni Celsjusza.

Dlaczego warto zastosować trzpień zabierakowy DS?

W efekcie wdrożenia do swoich działań trzpienia zabierakowego możemy liczyć na znaczną poprawę jakości, wzrost wydajności i w efekcie udoskonalenie produktu lub usługi, oferowanej przy użyciu trzpienia zabierakowego. Uchwyt umożliwia mocowanie przedmiotów obrabianych jednostronnie zamkniętych, co umożliwia ograniczenie kosztów zakupu uchwytów do jednego

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png