sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Oprawki zaciskowe do tulejek PTEz50

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Oprawki zaciskowe do tulejek PTEz50

Oprawki zaciskowe do tulejek PTEz50 to podstawowy element wyposażenia w zakładach produkcyjnych. Zaliczane są do segmentu opraw narzędziowych, które w dużej mierze decydują o efektywności pracy maszyn. Oprawki zaciskowe do tulejek charakteryzują się możliwością wszechstronnego zastosowania, dzięki czemu cieszą się one dużą popularnością na rynku wyposażenia. Dostępne są w kilku wariantach wykonania. Dopasowywane są w zależności od rodzaju mocowania w maszynie i pod tym względem dobierane do maszyny.

Obecność oprawek zaciskowych jest dzisiaj o tyle istotna, że w procesie obróbki skrawaniem stosowane są coraz większe parametry i prędkości obrotowe. Tym samym zwiększa się ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów. W celu ochrony łożysk wrzeciona zalecane jest przede wszystkim stosowanie oprawek wyważanych. Pozwala to zapobiegać wczesnemu zużyciu wrzeciona i przekłada się w sposób bezpośredni na jakość obrabianej powierzchni.

Oprawki zaciskowe do tulejek PTEz50 znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim do mocowania narzędzi z chwytem cylindrycznym. Wykorzystywane są głównie w obrabiarkach konwencjonalnych i CNC. W swojej ofercie posiadamy oprawki zaciskowe MK i oprawki zaciskowe ISO. Dostępne są one w różnych wariantach i rozmiarach.

Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma renomowanymi producentami frezów i narzędzi możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości urządzenia do frezowania, które pozwalają skutecznie i precyzyjnie rowkować i frezować. Produkty znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się bezpiecznym wykończeniem z zachowaniem najwyższych norm. Nasze komponenty są niezastąpione w procesie ręcznej i automatycznej wymiany narzędzi frezujących

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png