sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Kieł tokarski obrotowy wydłużony

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Kieł tokarski obrotowy wydłużony

Kieł tokarski obrotowy wydłużony to jeden z niezbędnych elementów procesu obróbki skrawaniem. Służy przede wszystkim do podtrzymywania lub mocowania narzędzi obrabianych. W związku z tym materiał, z którego wykonany został kieł musi charakteryzować się najwyższym poziomem wykonania. Bezpieczeństwo w procesie produkcyjnym to najważniejszy aspekt pracy. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne materiałów.

Kieł tokarski obrotowy wydłużony różni się od swojej wersji podstawowej, czyli kła tokarskiego obrotowego. Jest on nieco dłuższy, co pozwala zwiększyć otwór w materiale opracowywanym na frezarce lub tokarce.

Kły tokarskie należą do podstawowego wyposażenia każdego zakładu obróbki skrawaniem. Dzisiaj są to wielkie hale, w których cały proces jest zautomatyzowany, dzięki zastosowaniu technologii CNC. Ograniczono, a nawet wyeliminowano marnowanie drobnych elementów, a także wykluczono sytuacje, w których konieczne było powtarzanie zlecenia. Optymalizacja procesu produkcyjnego doprowadziła do sytuacji, w której ewentualny zastój może sparaliżować całą firmę. Ze względu na to konieczne jest zastosowanie wyłącznie sprawdzonych komponentów, które gwarantują płynność produkcji.

To powód, dla którego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości, które cechują się niezawodnością w działaniu. Posiadamy w swoim sklepie kilka różnych rozmiarów kłów tokarskich – dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu, aby omówić szczegóły związane z wykorzystaniem konkretnego modelu i rozmiaru kłów tokarskich.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png