sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Zabieraki

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Zabieraki

Zabieraki tokarskie nazywane są bardzo często „uchwytami sercowymi”.  Podstawową formą wykorzystywaną w zakładach tokarskich i frezarskich są tzw. zabieraki szybkiego blokowania. Służą one do obracania detalu, w momencie, w którym jest on zamocowany pomiędzy dwoma kłami obrabiarki. Ta forma wykorzystania charakteryzuje się bardzo korzystną formą działania w obróbce serii. Dzięki charakterystycznej prędkości otwierania i zamykania zmniejsza się czas wymiany części w urządzeniu, co w rezultacie przekłada się na efektywność ekonomiczną i płynność pracy całego zakładu.

Zabieraki charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i możliwość długotrwałego użytkowania. Większość z nich wykonana została z solidnej stali nierdzewnej. Część z nich dostępna jest także w wersji aluminium.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć kilka różnych rodzajów zabieraków. Dostępne są one w różnych rozmiarach. Dostosowane są do pracy w trudnych warunkach. Przeznaczone są przede wszystkim do wykorzystania w zakładach tokarskich i frezarskich, stanowiąc niezbędny element efektywnego procesu obróbki skrawaniem.

Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie komponenty wybrać do swojego warsztatu to nasi eksperci pracujący na infolinii – mailowej i telefonicznej – chętnie doradzą wybór odpowiedniego rozwiązania, bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Zabieraki - rysunek techniczny
Produktd1 [mm]d2 [mm]ab [mm]
 
Zabierak ZAB.40K
Z0101-001-0005
40701614
 
Zabierak ZAB.22K
Z0101-001-0002
22401012
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png