sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Redukcje proste z nakrętką ściągającą | TYP 1774

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Redukcje proste z nakrętką ściągającą | TYP 1774

Redukcje proste z nakrętką ściągającą to komponenty wykonane na wzór kształtki rurowej, które stosowane są w rurociągach. Wykorzystywane są w celu zmniejszenia rozmiaru rury z większej do mniejszej średnicy. Pojawiają się najczęściej w rurach, kolanach i innych urządzeniach. Stanowią uniwersalny element, który swoje zastosowanie znajduje w wielu gałęziach przemysłu.

Redukcje proste z nakrętką ściągającą dostępne są w naszej ofercie w kilku różnych rozmiarach. Podstawową różnicą jest wielkość przyłącza. Mogą być one zatem dostosowane do rodzaju wykonywanych przez Państwa prac.

Dużym atutem redukcji prostej z nakrętką ściągającą jest wykonanie ze stali chromowo-manganowej, która gwarantuje najwyższą jakość i możliwość wieloletniego użytkowania. Przed wypuszczeniem do obrotu zostały one poddane procesowi hartowania. W pierwszej kolejności zostały nawęglone na głębokości 0,7 mm, a następnie zahartowane i wyszlifowane. Ich twardość powierzchniowa wynosi 58 ± 2 HRC. Tolerancja kątowa stożka z kolei AT3.

Spośród wielu dostępnych rozmiarów mogą Państwo wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie. W przypadku, w którym w naszej ofercie nie znaleźli Państwo komponentów odpowiadających własnym oczekiwaniom, możemy sprowadzić dla Państwa dany rozmiar lub model. Jest to możliwe dzięki wieloletniej obecności na rynku i stworzeniu siatki dystrybutorów w kraju i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub e-mailowego.

Redukcje proste z nakrętką ściągającą | TYP 1774 - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png