sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Komplety tulejek

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Komplety tulejek

Komplety tulejek znajdujące się w naszej ofercie mogą być stosowane w procesie obróbki skrawaniem od wielu lat. Cieszą się one nienaganną opinią i stanowią gwarancje wysokiej jakości. Stosowane są one przede wszystkim do podtrzymywania narzędzi lub przytrzymywania uchwytów do produktów obrabianych. W związku z tym są chętnie wybierane do frezarek i tokarek różnego typu. Oprócz tego mogą być wykorzystywane w innych dziedzinach przemysłowych i stolarskich. Dzięki nim może powstawać siła zaciskowa w obrębie narzędzi, gwarantująca stabilność przedmiotu. Jest to możliwe, dzięki specyficznej konstrukcji przedmiotu. Tulejka składa się bowiem z otworu przelotowego i stożkowej strony zewnętrznej.

Podstawowa wersja tulei charakteryzuje się dużą obciążalnością i łatwością konserwacji. W trakcie pracy są one narażane na tarcie o wysokim współczynniku, co sprawia, że wymagają one dostarczenia większej siły rozruchowej – zazwyczaj przy zastosowaniu siłowników pneumatycznych lub hydraulicznych. Tarcie prowadzi do wytwarzania znacznych ilości ciepła, co nie jest optymalne w przypadku zastosowań, które charakteryzują się dużymi prędkościami i wysokimi częstotliwościami.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć komplety tulejek, takie jak:

- Komplet tulejek ER 16-40 – tulejki ER są jednymi z najchętniej wybieranych. Wykorzystywane są na całym świecie. Pozwalają skutecznie podtrzymywać materiał obrabiany i stabilizować go podczas pracy.

- Komplet tulejek ISO-PTEz – wersja ISO –PTEz tulejek charakteryzuje się sztywną konstrukcją i różną ilością nacięć. Świetnie sprawdzają się przy obróbce skrawaniem. Umożliwiają stabilne utrzymywanie przedmiotów obrabianych i narzędzi.

- Komplet tulejek MK-PTEz – pozwalają w efektywny sposób przytrzymywać i zaciskać przedmiotu, które obrabiane mają być we frezarkach czy tokarkach.

- Komplet tulejek ISO-ER-KPL- wykorzystywane do podtrzymywania narzędzi min. we frezarkach.

- Komplet tulejek DIN-ER-KPL-przeznaczone do stabilizowania przedmiotów lub narzędzi w procesie obróbki skrawaniem.

- Komplet tulejek BT-ER-KPL- zapewniają stabilne podtrzymanie w procesie obróbki skrawaniem.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png