sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse'a z gwintem wg DIN 228-A | MK-S

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70 (10 głosów)
Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse\'a z gwintem wg DIN 228-A | MK-S

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a z gwintem wg DIN 228-A zostały wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-manganowej, cechującej się bardzo dużą odpornością na czynniki zewnętrzne i możliwością długoterminowego wykorzystania. Charakterystyczne dla tego rodzaju tulei jest forma zabezpieczenia, jaką przyjmują w drodze hartowania. W pierwszej kolejności są nawęglane na głębokości 0,7mm, a następnie hartowane i precyzyjnie wyszlifowane, dzięki czemu mogą optymalizować pracę wiertarek, frezarek i innych urządzeń przeznaczonych do obróbki. W ich przypadku twardość powierzchniowa wynosi 58 ± 2 HRC, a tolerancja kątowa stożka wynosi AT3.

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a z gwintem wg DIN 228-A są niezbędnym elementem w procesie obróbki skrawaniem. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe zamocowanie narzędzia skrawającego i wykorzystanie jego pełnych możliwości, takich jak możliwość dalekiego wysuwu z oprawki lub dużej długości roboczej.

W swojej ofercie posiadamy trzy typy tulei redukcyjnych:

- Tuleje redukcyjne TYP BT-MKS, 1694, MAS 403-BT,

- Tuleje redukcyjne TYP DIN-MKS, 1695, DIN 69871-A,

- Tuleje redukcyjne TYP ISO-MKS, 1676, DIN 2080,

Dostępne są one w różnych wariantach rozmiarowych. Z pewnością znajdą swoje zastosowanie w niejednym warsztacie czy pracowni obróbki skrawaniem. To komponenty wysokiej jakości, które pozwalają uzyskać gładką powierzchnię. Dostępne są w kilkunastu wariantach rozmiarowych. Przedstawione są w podkategoriach w przejrzystych tabelkach. Gdyby jednak mieli Państwo wątpliwości co do rozmiaru lub wersji to zachęcamy do kontaktu - chętnie doradzimy wybór optymalnego rozwiązania.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png