sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tulejki zaciskowe EO-B

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70 (10 głosów)
Tulejki zaciskowe EO-B

Tuleje zaciskowe E-OB są niezbędnym elementem wyposażenia każdego zakładu tokarskiego i frezarskiego. To elementy przytrzymujące, które są swego rodzaju uchwytem, tworzącym wokół trzymanego przedmiotu kołnierz, umożliwiający wytwarzanie dużej siły zaciskowej. Z powodzeniem mogą być one stosowane do trzymania zarówno narzędzi, jak i przedmiotów obrabianych.

Tuleje posiadają specjalny otwór przelotowy i stożkową stronę zewnętrzną. Mogą być one zaciskane wokół pasującego stożka, co pozwala ustabilizować narzędzia lub obrabiany przedmiot. Z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w obrabiarkach, frezarkach czy gwintownikach. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali chromowo-manganowej, odpowiedniemu ulepszeniu cieplnemu i szlifowaniu stanowią one gwarancję bezpieczeństwa. Wystarczy pamiętać o tym, aby przed wprowadzeniem do oprawki, element ściągając w nakrętce został zatrzaśnięty w rowku pierścieniowym.

Tuleje zaciskowe EO-B to jedne z naszych sztandarowych produktów. Dzięki bliskiej współpracy z dystrybutorami na całym świecie możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość komponentów. Model E-OB to jeden z naszych najlepszych produktów. Do najchętniej wybieranych tulei z tego rodzaju zaliczymy tuleje zaciskowe E016D13 i tuleje zaciskowe E016D3.

Przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z naszym działem technicznym. Nasi pracownicy chętnie doradzą wybór optymalnych komponentów i dostosują je do rodzaju wykonywanej pracy. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście wariantów rozmiarowych, które dostosowane są do różnych wielkości narzędzi. Oprócz tego w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo tuleje redukcyjne, trzpienie zabierakowe, oprawki zaciskowe i trzpienie frezarskie. To komponenty, które swoje zastosowanie znajdą w każdym warsztacie frezarskim czy tokarskim, a także wszędzie tam, gdzie dokonuje się obróbki skrawaniem.

Tulejki zaciskowe EO-B - rysunek techniczny
ProduktEOd [mm]D [mm]Długość L [mm]
 
Tuleja zaciskowe E016D5
T0202-001-0003
165.0 - 4.525.540
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png