sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Redukcje ze stożkiem Morsea TYP 1751

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Redukcje ze stożkiem Morsea TYP 1751

Redukcje ze stożkiem Morse’a należą do oprawy narzędziowych, czyli kategorii produktów ściśle związanej z narzędziami skrawającymi. Redukcja należy do rodzajów kształtki rurowej, która stosowana jest w rurociągach. Jej głównym zadaniem jest zmniejszenie rozmiaru rury z większej do mniejsze średnicy. Znajduje swoje zastosowanie głównie w rurach, kolanach i innych urządzeniach.

Redukcje ze stożkiem Morse’a dostępne są w naszym sklepie w kilka wariantach rozmiarowych. Wszystkie komponenty zostały wykonane z niezwykle wytrzymałego stopu stali chromowo-manganowej. W pierwszej kolejności zostały nawęglone na głębokości 0,7 mm, a następnie zahartowane i precyzyjnie wyszlifowane, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki takiej charakterystyce są gwarancją bezpieczeństwa, co w inżynierii jest niemal najważniejszym aspektem działania.

Twardość powierzchniowa redukcji ze stożkiem Morse’a wynosi 58 ± 2 HRC, natomiast tolerancja kątowa stożka  to AT3.

Redukcje znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w warsztatach i pracowniach obróbki skrawaniem. Dopasowane są one do tokarek, wiertarek i frezarek różnego typu. Pozwalają na efektywną, zoptymalizowaną pracę i w efekcie na uzyskiwanie pożądanych efektów pracy. W zakładach produkcyjnych priorytetem jest niemal zawsze płynność pracy. Wysokiej jakości komponenty, takie jak redukcje ze stożkiem Morse’a – ją gwarantują.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, w którym nasz doradca pomoże Państwu wybrać optymalne rozwiązania dla danego przedsięwzięcia. Można się z nami skontaktować drogą mailową lub za pomocą telefonu komórkowego. Zapraszamy także do naszego biura w Augustowie.

Redukcje ze stożkiem Morsea TYP 1751 - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png