sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse'a | MK-FV

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse\'a | MK-FV

Tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a znajdują swoje zastosowanie w pośrednim mocowaniu stożkowych chwytów narzędzi w stożkowym gnieździe wrzeciona frezarki, w momencie, w którym wielkość stożka i odmiana chwytu jest inna, aniżeli gniazda wrzeciona.

Znajdujące się w naszej ofercie tuleje redukcyjne do narzędzi z chwytem Morse’a wykonane zostały ze stali chromowo-manganowej, charakteryzującej się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i możliwością wieloletniego zastosowania. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że zostały one nawęglone na głębokości 0,7mm, a następnie zahartowane i precyzyjnie wyszlifowane. W wyniku tych działań powstały kompletne komponenty wykorzystywane w mechanice i inżynierii. Ich twardość powierzchniowa wynosi 58 ± 2 HRC, a tolerancja kątowa stożka AT3.

Tuleje znajdują swoje zastosowanie na obrabiarkach konwencjonalnych i CNC bez konieczności automatycznej wymiany narzędzi. Służą również do mocowania narzędzi ze stożkiem Morse’a i wewnętrznym gwintem ściągającym.

W swojej ofercie posiadamy:

- Tuleje redukcyjne ISO-FV, Typ 1655, Din 2080;

- Tuleje redukcyjne DIN-FV, Typ 1682, Din 69871-A;

- Tuleje redukcyjne BT-FV, Typ 1663, Mas 403-BT;

Wszystkie wyżej wymienione modele posiadają różne wymiary. Można je zobaczyć klikając na zdjęcie poniżej. Jeśli nie są Państwo pewni, który rodzaj będzie odpowiedni do wykonywanych przez Państwa działań to zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, doradzając wybór odpowiednich komponentów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png