sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Trzpienie frezarskie uniwersalne z rowkiem wpustowym | DC

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Trzpienie frezarskie uniwersalne z rowkiem wpustowym | DC

Trzpień frezarski uniwersalny z rowkiem wypustowym to element znajdujący swoje zastosowanie przede wszystkim w obróbce skrawaniem. Przeznaczony jest przede wszystkim do ustalania i mocowania przedmiotów cylindrycznych przelotowych i nieprzelotowych. Trzpień może być wykorzystywany jako efektywnie pracujący uchwyt tokarski w przemyśle obróbkowym, w celu mocowania i odmocowywania przedmiotów w trakcie obróbki.

Jego cechą charakterystyczną jest istotny wpływ na jakość pracy tokarki. Prowadzi on do poprawi jakości, wzrostu wydajności i udoskonalania produktów i usług.

Z jakiego powodu warto zastosować trzpień frezarski uniwersalny z rowkiem wypustowym?

Na skutek stosowania naszego trzpienia frezarskiego można przede wszystkim efektywnie skrócić czas mocowania i odczepiania detalu obróbkowego, a także kontrolować proces poprzez regulację temperatury mieszka. Prowadzi to do znacznej poprawy efektywności pracy i zwiększenia wydajności stanowiska pracy, wraz z zarządzającym nim operatorem. Uchwyt umożliwia mocowanie przedmiotów obrabianych jednostronnie zamkniętych, dzięki czemu możliwe jest ograniczenia zakupu uchwytów z kilku do zaledwie jednego.

Dużym atutem trzpienia frezarskiego uniwersalnego z rowkiem wypustowym jest szeroka pojęta uniwersalność w procesie działania. W efekcie czas poświęcany na zmianę uchwytu w przypadku obróbki elementów przelotowych, a następnie jednostronnie zamkniętych może zostać przeznaczony na obróbkę skrawanie. To z kolei istotnie wpływa na wydajność i efektywność. Jego dodatkowym atutem jest możliwość wymiany mieszka na inny, co prowadzi do możliwości regulacji siły mocującej detal i zmiany zakresu pracy uchwytu.

Zalety użytkowania trzpienia frezarskiego z rowkiem wpustowym:

- poprawa wydajności pracy,

- zwiększenie możliwości pracy frezarki,

- optymalizacja na stanowisku pracy,

- wysoka jakość gwarantowana przez solidną konstrukcję,

Zastosowanie i właściwości– trzpień frezarski uniwersalny z rowkiem wypustowym

Trzpień, jako element pracy frezarki może być stosowany:

- z wpustem do frezów z rowkiem podłużnym,

- jako uchwyt na stożek Morse’a z wewnętrznym gwintem dociągającym,

- z pierścieniem zabierakowym do frezów z rowkiem poprzecznym,

- możliwość pracy w sekwencji: chwyt stożkowy, czop mocujący i powierzchnie oporowe kołnierza,

- w trudnych warunkach, dzięki wykonaniu ze stali chromowo-manganowej,

W naszej ofercie znaleźć można:

- trzpienie frezarskie ISO-DC, Typ 7332, Din 2080;

- trzpienie frezarskie DIN-DC, Typ 7301, Din 69871-A;

- trzpienie frezarskie BT-DC, Typ 7361, MAS 403-BT;

Jeśli nie wiedzą Państwo, które rozwiązania będą optymalne do podejmowanych przez Państwa przedsięwzięć to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png