sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Przeguby pojedyncze (cardana)

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Przeguby pojedyncze (cardana)

Przeguby pojedyncze (Cardana) to jeden z elementów należących do kategorii przegubów.Przeguby to jedne z tych prostych i standardowych, ale również kluczowych, niezbędnych i niezbędnych elementów, występujących w wielu podzespołach i narzędziach we wszystkich niemal branżach i dziedzinach przemysłowych. To proste elementy, które jednak odpowiedzialne są za właściwą pracę mechanizmu.  Przeguby służą do tworzenia ruchomych połączeń dwóch elementów mechanizmu, przy czym poszczególne człony mogą poruszać się ruchem kołowym wokół jednej, dwóch bądź trzech osi, w celu przenoszenia impetu napędu, czyli przenoszenia momentu obrotowego z jednego wału na drugi. Przegubypojedyncze stanowią ważne elementywielumaszyniurządzeń. Wszelkie elementy pracujące w przegubach są dodatkowo hartowane – co powoduje wzrost ich twardości i wytrzymałości oraz odporności na ścieranie; oraz i szlifowane, czyli nadanie dokładnych wymiarów i uzyskanie małej chropowatości.  W rezultacie, przeguby pojedyncze tego typu prawie w ogóle nie zawierają luzów. Oprócz standardowych przegubów, oferujemy również przeguby wykonane ze stopów  nierdzewnych.  Również otwory w piastach mogą posiadać wypust pod klin bądź czterokąt.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy dwa rodzaje wszechstronnych przegubów pojedynczych: przeguby pojedyncze z panewką i przeguby z łożyskiem igiełkowym. Ponieważ dosyć trudno jest dobrać odpowiedni przegub, bo jego prawidłowość zależy nie tylko od wielkości przekazywanego momentu obrotowego ale również innych warunków, takich jak: wielkość chwilowego uderzenia, wymiary kąta, ilość obrotów, nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy z chęcią pomogą naszym klientom w doborze odpowiedniego przegubu.Maksymalna prędkość oferowana przez nasze przeguby to 1000 obr/min, natomiast maksymalny kąt wychylenia to 45o.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png